Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Sausio 26 d. dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Judita Bivainienė 2k klasės mokinius pakvietė į įdomiąją pamoką „Atrastas lobis“. Antrokai sužinojo, kad lobiai – tai paslėpti arba paaukoti dirbiniai, monetos. Lobį gali sudaryti vienas, keli ir net keli šimtai bei tūkstančiai dirbinių. Mokytoja demonstravo vaizdinę medžiagą, papasakojo apie Lietuvoje, Klaipėdos piliavietėje atrastus lobius. Supažindino vaikus su vienu iš didžiausių pasaulyje rastu lobiu. Tai po Komo miesto teatro rūsiu (į šiaurę nuo Milano, Italijoje) aptiktas mažiausiai 300 aukso monetų Romos imperijos laikų lobis. Pinigai buvo paslėpti akmeniniame ąsotyje. Monetų amžius, manoma, yra 474- ji mūsų eros metai. Įgiję teorinių žinių, antrokai pasinėrė į kūrybą ir patys iš molio lipdė lobius. Įdomiosios pamokos metu mokiniai įgijo žinių, demonstravo kūrybinius gebėjimus, patyrė pažinimo džiaugsmą, daug gerų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Juditai Bivainienei.