Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Lapkričio 17 d. direktorės pavaduotoja bei geografijos mokytoja Lina Kuisė 2k klasės mokinius pakvietė į įdomiąją pamoką „Lietuva iš paukščio skrydžio“. Pamokos pradžioje antrokai sužinojo, ką tiria geografijos mokslas. Aiškinosi, kokie prietaisai padeda išvysti mūsų planetos Žemės, šalies, miesto vaizdus iš paukščio skrydžio. Vaikus nustebino žinia, kad 2014 metais vasario 28-ąją Lietuva tapo kosmine valstybe. Iš Tarptautinės kosminės stoties į orbitą buvo paleisti du pirmieji lietuviški nanopalydovai –„LitSat-1“ ir „LituanicaSAT-1“. Žiūrėdami filmą antrokai susipažino su Lietuvos apžvalgos bokštais- regyklomis, grožėjosi Lietuvos gamta, upių vingiais, miestų panoramomis. Dirbdami grupėse per 10 minučių iš Lego turėjo pastatyti kuo aukštesnį ir įdomesnį apžvalgos bokštą. Įdomiosios pamokos metu antrokai įgijo žinių, mokėsi bendradarbiauti, patyrė daug gerų emocijų. Dėkojame geografijos mokytojai Linai Kuisei.