Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Spalio 23-27 dienomis 4K klasės mokiniai studijavo Eurazijos žemyną. Peržiūrėjus edukacinį filmą apie šį kontinenetą suskirstė poromis ir savaitę laiko gilinosi bei ieškojo informacijos burtų keliu išsitrauktomis temomis: Bendra informacija apie žemyną, klimatas, šalys, tautos, kalbos. Kalnai ir kalnynai. Vandenys. Salos. Trys didžiausios šalys. Trys seniausios šalys. Žymiausi visų laikų žmonės Europoje. Žymiausi visų laikų žmonės Azijoje. 10 žymiausių statinių Eurazijoje. Karalystės. Rečiausi ir egzotiškiausi gyvūnai.
Projektinius darbus įkėlė į classroom platformą ir pristatė klasės draugams. Ketvirtokų pristatymai buvo įdomūs, vaizdingi, informatyvūs. Susipažinti su vaikų darbais galėjo ir tėveliai.
Savaitės eigoje mokytojai dalykininkai Aleksandras, Ilona bei pavaduotoja Lina pravedė įdomiąsias pamokas: „3D modeliavimas“, „Rankinio elementai fizinio pamokose“, „Azijos vasaros olimpinės žaidynės“, „Ar tikrai žemė apvali?“ Penktadienį vykome į interaktyvią edukaciją Laikrodžių muziejuje „Laiko labirintais“.
Mokiniai su nekantrumu jau laukia sekančios integruotos savaitės „Civilizacijos lopšys. Afrika“, kad susipažintų su šiuo žemynu.