Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Spalio 17-21 dienomis 3k klasės mokiniai pradėjo pažintį su Baltų kultūros pagrindais. Savaitė buvo turininga ir įdomi savo veiklomis. Pavaduotoja ugdymui Vaida Būdvytienė pravedė įdomiąją lietuvių k.pamoką „Baltiški simboliai. Žaltys lietuvių tautosakoje”. Mokiniai ne tik sužinojo įdomių faktų apie žaltį, bet ir tapo dizaineriais ir kūrė raštus bei mįsles. Anglų k. Mokytoja Sandra Janciuvinė supažindino su naujais žodžiais, sąvokomis, žaidė žaidimus. Kas tie baltai? „Negirdėti, neregėti žodžiai“ …Mokiniai susipažino su buvusiomis baltų tautos gentimis, jų istorija, kaip gyveno, rengėsi, puošėsi, kokias šventes šventė vakarų baltai. Rėdos ratas ir gyvybės medis, baltiški piešiniai – buvo įdomu sužinoti šių ženklų bei simbolių reikšmes. Per lietuvių k. pamokas skaitėme N. Kepenienės pasakas iš knygos“Baltų ženklai“. Peržiūrėję filmus „Istorija gyvai. Baltų gentys“ ir „Baltų pasaulėvaizdžio ženklai“ mokiniai sudalyvavo viktorinoje. Per dailės ir technologijų pamokas mokiniai iš pagaliukų ir gintarų kūrė savo ženklus „Pažink baltų kultūrą kitaip“. Įgytas žinias mokiniai pademonstravo Kahoot viktorinoje“Ką žinau apie baltus?“. Savaitę užbaigėme edukacija į MLI muziejų, kur mokiniai sužinojo apie pirmųjų žmonių atsikraustymą į Rytų Pabaltijo teritoriją, apie vakarų baltų – kuršių ginklus, papuošalus, apgyvendintą teritoriją bei jų gyvenimo būdą, lipdė molines puodynes.