Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Prieš Kalėdas, gruodžio 18-22 dienomis 4 K klasės mokiniai neakivaizdžiai pabuvojo Afrikoje – tyrinėjo klimatą, augmeniją ir gyvūniją, aplankė įdomiausias lankytinas vietas žemyne, sužinojo, kokios paslaptys slypi Egipte, įsitikino, kur prasidėjo civilizacijos pradžia. Mokiniai šiai kelionei stropiai ir atidžiai ruošėsi, nes pasirinkta tema ruošė pristatymus „Civilizacijos lopšys. Afrika“. Savaitės pabaigoje savo žinias mokiniai įsivertino Kahoot ir Plickers viktorinoje bei protmūšyje. Afrikos žmonių bruožus mokiniai studijavo edukacijoje P. Domšaičio galerijoje „Karšta diena Afrikoje“, kur mokiniai atliko grafikos darbus. Su Afrikos folklioru mokiniai susipažino įdomiosiose šokių bei muzikos pamokose, kurias pravedė mokytojos R. Dzikienė ir A. Stepanova. O pavaduotoja Vaida su mokiniais atliko raidžių dažnumo tyrimą bei supažindino su rašto atsiradimo istorija.
Smagi ir įdomi kelionė po karštąją Afriką baigėsi, laukia naujasis pasaulis.