Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, 3k klasės mokiniai nusprendė ne tik pagilinti žinias apie baltų ženklus ir simbolius, jų reikšmę senovės lietuvių tautosakoje, papuošaluose, bet ir susipažinti su baltų Velykų šventės paaiškinimu, šventimo ypatumais. Tuo tikslu trečiokai lankėsi Klaipėdos Kalvystės muziejuje, edukacijoje „Pažinkime baltiškus papuošalus” bei patys iš žalvario nusikalė žiedus. Mokytojos I. Malakauskienė ir L. Kuisė vedė įdomiąją integruotą fizinio ugdymo ir geografijos pamoką „Baltai nuo senovės iki dabar. Nuo ženklo iki simbolio“. Technologijų mokytoja J. Bivainienė įdomiosios pamokos metu vaikus supažindino su baltų papuošalais, amuletais, jų simboliais ir reikšmėmis. Mokiniai iš molio nulipdė amuletą dekoruotą baltiškais ženklais. „Žaltys, žalčio simbolis ir jo reikšmė lietuvių tautosakoje“- tai įdomiosios lietuvių kalbos ir literatūros pamokos tema, kurią vedė mokytoja Vaida Būdvytienė.
Dėkojame 3k klasės mokytojai J. Uselei už integruotų veiklų savaitės organizavimą.