Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

7-8 klasių mokiniams vyko renginys-pamoka ,,Išdrįsk pakelti savo ranką”. Lietuvoje įgyvendinamas projektas ,,EmpoweringGirls” siekia skleisti žinią apie technologijų, inžinerijos ir verslo pasaulio galimybes, skatina verslumą bei inovatyvų mąstymą. Mokiniai turėjo galimybę semtis patirties iš IT profesionalų: technologijų ir verslo lyderės susitiko su mūsų mokyklos mokiniais, kad įkvėptų sieti tikslų, paskatintų mokinius inovatyviai mąstyti.
Kai 2019 metais buvo pradėtas projektas, mokinių paklausdavo, kas nori siekti karjeros technologijų srityje, verslo kūrime? Dažnai klasėse nepakildavo nė viena ranka. Antreprenerystė ir technologijos laukia visų, kurie išdrįsta. Išdrįskime pakelti savo rankas, kai klausia, kas kasdien siekia savo svajonių!
O tu kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai norėjai paklausti? Kiek kartų nepakėlei savo rankos, kai galėjai prisidėti prie naujos iniciatyvos? Kiek kartų matei galimybę, bet neišdrįsai? Kiek kartų sustabdei save, nors degei noru veikti?
Renginio iniciatorės: etikos mokytoja Jolita Benetienė ir matematikos mokytoja Eglė Ričkuvienė.