Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Gegužės 23 d. 3k ir 3c klasių mokiniai išvyko į Kauną, kad pamatytų veikiančią lėktuvo „Lituanica֧“ repliką, tylos minutei nurimtų prie jos memorialo nuolaužų, sužinotų, kad lakūno S. Dariaus dėka Lietuva pažino krepšinį, futbolą, beisbolą. Susikibtų už rankų „Baltijos kelio” bendrystei po lėktuvo, iš kurio buvo filmuoti Lietuvos, Latvijos, Estijos patriotai, sparnais. Nuskristų angelų takais į M. K. Čiurlionio simbolizmo pasaulį. Pajustų kunigaikščių ir Lietuvos partizanų atsidavimą ir meilę savo Tėvynei prie Amžinosios ugnies aukuro, Laisvės statulos. Užkeliautų vieną ilgiausių pėsčiųjų gatvių Europoje – Laisvės alėją. Už žinias ir įspūdžius mokiniai dėkoja mokytojoms Jolantai Uselei ir Sandrai Gedvilienei, už saugumą kelionės metu – mokytojų padėjėjoms Mildai Rupeikytei ir Rūtai Karbauskienei.