Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kovo 21 dieną Klaipėdos piliavietės konferencijų salėje vyko Klaipėdos miesto penktų klasių mokinių konkursas „Jaunieji Klaipėdos istorijos žinovai“. Konkurse varžėsi 13-kos uostamiesčio mokyklų penktokų komandos. Šešiuose konkurso turuose penktokai pademonstravo gilias žinias iš Klaipėdos miesto ir pilies istorijos XIII- XVIII a. Mokiniai turėjo atsakyti į klausimus apie pilies įkūrimą ir raidą, senuosius amatus, karus ir ginkluotę, prisiminti miesto legendas. Mokiniai turėjo atpažinti muziejaus eksponatus, nurodyti daiktų paskirtį. Mūsų mokyklos komanda konkurse laimėjo II vietą. Džiaugiamės sėkme ir sveikiname komandą –   Odrę Andriulytę, Lukreciją Kemzūraitę, Arijielę Stonkutę, Matą Kymantą, Simą Berneckį.Mokinius ruošė istorijos mokytoja Birutė Vareikienė.