Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Nemaža „Versmėje“ mokinių, turinčių aistrą vienai ar kitai veiklai. Kas žingsnius renka, kas galvosūkius sprendžia, kas nesiskiria su knyga… 7k klasės mokinės Beatričės Kučinskaitės rankose- pieštukai ir blonknotėlis ( na toks visai nemenkas:) Sunku įsivaizduoti Beatričės nepiešiančios- tai akivaizdi jos gyvenimo aistra. Kai klasės mokiniai rinkosi, kokia tema norėtų pasiruošti kalbėti per klasės valandėlę, Beatričė, žinoma, pasirinko kalbėti apie dailę. Ir ne šiaip apie dailę, o apie dailę animacijoje- tai jos neatsiejama gyvenimo dalis. Be galo įdomu buvo klausyti mokinės paruošto pristatymo, sužinoti, kaip kuriami animaciniai filmai, kokių animacijos rūšių ir technikų esama. Mokinė dar ir užduotis sugalvojo: atrodė, kad neįveikiama bus klasės mokiniams sukurti judančios animacijos pavyzdį, kai dar ir griežtos sąlygos nusakytos! Bet mokiniai, matyt, paveikti Beatričės nuoširdaus pasakojimo, bent trumpai tapo animacijos kūrėjais ir su užduotimi susidorojo išties kūrybingai. Maža to, savo pomėgiu Beatričė pasidalino su 6b ir 6k klasės mokiniais – šioms klasėms vedė klasės valandėles ir taip užsidirbo socialinės veiklos valandų. Teisingai sakoma: jei darbas patinka, tai kasdienybė gali tapti netgi labai maloni. Ačiū Beatričei.