Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Šiais mokslo metais Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje duris atvėrė naujai įrengta keramikos studija „Molinukas“. Ne vienerius metus mokyklos bendruomenė puoselėjo šią idėją ir galiausiai įgyvendino, suteikdama galimybę vaikams lipdyti. Kodėl pasirinkta ši meno kryptis? Pastebėta, kad šio meno mokymasis yra labai naudingas vaikams. Būtent molis apima atminties įgūdžius, smulkiąją motoriką, kalbos lavinimą, pojūčių pajutimą, pažinimą bei emocinį vystymąsi per saviraišką. Stebėdami vaikus, iš kurių gyvenimo pandemija atėmė galimybę žaisti, juoktis, kurti, bendrauti, matome, kaip dažnai vaikai jaučiasi emociškai nesaugūs. Tad jauki studijos erdvė, veikla, skatinanti kurti ir atsipalaiduoti, rugsėjį sudomino daugelį vaikų ir jų tėvelių.

Keramikos studijos vadovė, progimnazijos technologijų mokytoja Judita Bivainienė dalinasi mintimis apie įgyvendintą idėją straipsnyje. Plačiau skaitykite: https://www.svietimonaujienos.lt/atverkime-duris-kurybai/