Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Lapkričiui įpusėjus 1k klasėje tęsiamas Klasikinio ugdymo integruotų pamokų sąrašas. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai turėjo progą pažvelgti į knygų pasaulį kitaip. Apie gražiausias ir įdomiausias pasaulio bibliotekas mokiniai išsakė savo nuomonę – ,,Ne viskas, kas auksu žiba, yra gražu”. Labiausiai mokinius sužavėjo pasakojimas apie knygnešius Lietuvoje. O kokia nuostaba aplankė, kai išvydo paveikslėlyje didžiausią ir mažiausią knygą pasaulyje. Sunku buvo patikėti, kad tokių knygų būna… Antrąją pamoką mokiniai kūrė mažiausią bežodę knygą. Kiek reikėjo pastangų ir bandymų užrašant savo vardą, pavardę ir knygos pavadinimą ant labai mažo formato lapo. Sveikiname Saulę Butaitę ir Luknę Valantinavičiūtę – joms geriausiai pavyko pagaminti bežodę knygą.
Mokiniams pamokas vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja Vaida Būdvytienė.