Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Lapkričio 24 dieną 1k ir 1c klasės mokiniai Arminas Šedys ir Tajus Mažutis dalyvavo respublikinėje nuotolinėje praktinėje-pažintinėje konferencijoje „Mažoji gamtos dovana“, kurioje pristatė pranešimą „Miško nauda žmogui“. 3k klasės mokiniai Ieva Dočytė, Aretas Vitkūnas ir Mėja Freitakaitė šioje konferencijoje pristatė pranešimus „Vaistiniai augalai iš močiutės sodo”, ,,Vandens galia” ir ,,Stebuklinga vaistagėlė”, o 3c klasės mokinė Milita Sitavičiūtė konferencijos dalyvius supažindino su riešutų įvairove bei jų nauda ir pristatė pranšimą ,,Ar mėgstate riešutus”?. Jauniesiems gamtos mylėtojamas tai buvo puiki patirtis ir pirmieji žingsniai tolimesnių veiklų link.

Mokinius paruošė  mokytojos Aiste Žebrienė, Dovile Surdokienė, Nelita Gedminienė ir Milda Mikulienė.