Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Vasario 7 d. progimnazijoje vyko geriausiai rašančio trečioko konkursas „Diktanto meistras“. Mokiniai dalyvavę šiame konkurse sveikino Lietuvą su Vasario 16-ąja. Gimtadienio proga mokiniai dovanojo savo taisyklingą rašybą, kalbos išsaugojimą ir kalbos puoselėjimą.
Šauniausiai rašantys vaikai apdovanoti diplomais:
I vieta – Gustė Petrošiūtė (3a)
II vieta – Ulė Balkūnaitė (3k)
III vieta – Dominyka Melvydaitė (3c)
Padėkomis apdovanoti taisyklingiausiai rašantys mokiniai:
Dovydas Poležniovas (3a), Gustė Dagytė (3a), Marija Kandelytė (3b), Eva Gružauskaitė (3b), Fausta Vilutytė (3b), Domilė Nedzinskaitė (3c), Gytė Rilskytė (3c),Kajus Grevys (3k), Augustė Lajauskytė (3k), Vytenis Narkevičius (3k).
Už lietuvių kalbos puoselėjimą ir meilės tėvynei skatinimą dėkojame trečių klasių mokytojoms D. Jurkienei, K. Pečiukėnei, S. Gedvilienei, J. Uselei. Už konkurso „Diktanto meistras” organizavimą – ačiū mokytojai Karinai Pečiukėnei.