Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

2024 m. balandžio 17 d. Klaipėdos ,,Versmės” progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto ir regiono 4 klasių mokinių gamtos ir visuomenės mokslų konkursas „STEAM startas“. Konkurso dalyvius ir juos ruošusius mokytojus sveikino progimnazijos direktorė Gražina Pocienė, linkėdama neprarasti smalsumo geno, atradimų džiaugsmo ir kūrybiškumo. Pavaduotoja Jurgita Petkutė – Jevstafjeva skatino dalyvius STEAM srityse ieškoti naujovių, įkvepiančių visuomenės gerovės klestėjimą ateityje. Visi konkurso buvo dalyviai apdovanoti padėkos raštais, suvenyrais, atminimo ženkliukais.
Ketvirtokai, naudodami IT, atliko gamtos, visuomenės, matematikos, inžinerijos, menų, architektūros užduotis, tyrinėjo magneto savybes, nustatė pateiktų medžiagų tirpumą, jungė paprasčiausias elektros grandines. Konkurso veiklos džiugino, įkvėpė, suteikė naujų potyrių, ugdė pažinimo, kūrybiškumo, kultūrinę ir skaitmeninę kompetencijas.
Kol sumanieji ketvirtokai įveikinėjo užduotis, mokytojai dalinosi patirtimi Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro organizuotoje apskritojo stalo diskusijoje „STEAM iššūkiai ir galimybės“. Pranešimą mokytojams parengė ir pristatė Klaipėdos Universiteto docentė dr. Gražina Šmitienė. Diskusiją moderavo Klaipėdos m. pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė Vilma Gaidjurgienė.
Konkursą organizavo Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytojų komanda: Sandra Gedvilienė, Jolanta Uselė, Milda Rupeikytė, Daiva Monkevičienė, Aistė Žebrienė.