Konkursų, olimpiadų nugalėtojai

Respublikinė biologijos olimpiada

Sveikiname Joną Danisevičių, 6k klasės mokinį, respublikinėje 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje (III ture) laimėjusį I vietą ir metinę žurnalo „Ar Žinai Kad“ prenumeratą. Joną olimpiadai ruošė gamtos mokslų mokytoja Gintarė Čereškienė.

Virtualus matematikos konkursas

Sveikiname Smiltę Lajauskytę, 7c klasės mokinę, respublikiniame  5-8 klasių mokinių matematikos konkurse ,,Virtuali matematika“, užėmusią II vietą. Smiltės mokytoja  – Virgina Žemgulienė.

STEAM

Sveikiname Joną Danisevičių, 6k klasės mokinį, 5-oje Lietuvos 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos (STEAM) olimpiadoje laimėjus III vietą. Mokinį ruošė gamtos mokslų mokytoja Gintarė Čereškienė.

Dailus raštas 2021

Gegužės 4-6 dienomis buvo organizuojamas 2-5 klasių dailyraščio konkursas „Dailus raštas“. Dvejus metus šis konkursas vyko Klaipėdos mieste, o šiais metais peraugo į respublikinį renginį. Šiame konkurse dalyvavo 57 2-5 klasių mokiniai iš 31 Lietuvos mokyklos. Tarp nugalėtojų ir mūsų mokyklos 4b klasės mokinė Salomėja Gudeliauskaitė, užėmusi II vietą. Sveikiname mokinę ir mokytoją Dalę Jurkienę. […]

1:0 vokiečių naudai

Džiaugiamės ir sveikiname „Fuβball Quelle“ komandą –Silvija Savik (6e), Andrea Skudarnovą (5k), Kajų Bružą (5k), Atą Matuzą (5k), Domą Vaitkų (5k), Tomą Vareiką (5k) – respublikiniame vokiečių kalbos ir futbolo konkurse „1:0 vokiečių naudai“ finale užėmus II vietą. Dėkojame vokiečių kalbos mokytojai Astai Jaramavičiūtei už profesionalų komandos parengimą.