Konkursų, olimpiadų nugalėtojai

Konkurse ,,Žydintis medis“

1a klasės mokinys Tadas Stasiulis respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse ,,Žydintis medis“ laimėjo III vietą. Sveikiname Tadą, džiaugiamės jo pasiekimais ir dėkojame mokytojai D. Monkevičienei.

Konkursas „1:0 vokiečių naudai“

Mūsų mokyklos „Fuβball Quelle“ komanda  pateko į Lietuvos futbolo federacijos Lietuvos Masinio futbolo asociacijos ir Goethe’s instituto organizuojamą respublikinį vokiečių kalbos ir futbolo konkurso „1:0 vokiečių naudai“ šalies finalą ir gegužės mėnesį  susirungs su dar 12 šalies komandų. Sveikiname ir linkime sėkmės komandos nariams: Silvijai Savik (6e), Andreai Skudarnovai (5k), Kajui Bružui (5k), Atui Matuzui (5k), Domui Vaitkui (5k), Tomui Vareikai (5k).  Mokinius konkursui ruošė  vokiečių kalbos mokytoja […]

Meninio skaitymo konkursas

Sveikiname 6k klasės mokinę Anetę Simonavičiutę Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse Klaipėdos miesto etape laimėjus III vietą. Mokinę ruošė lietuvių kalbos mokytoja Vaida Jokšienė.

Matematikos olimpiada

Sveikiname Beną Danisevičių, 4c klasės mokinį, miesto mokyklų 3-4-tų klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmusį I vietą. Beno mokytoja Sandra Gedvilienė.

Pangea 2021

Sveikiname Beną Danisevičių, 4c klasės mokinį, tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2021″ (II etape) laimėjusį III vietą. Mokytoja S. Gedvilienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close