Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

KONKURSŲ, OLIMPIADŲ NUGALĖTOJAI

2023 – 2024 m. m.

  • Respublikinis Borutaičių poezijos konkursas „Tėviškės pasviečiai“, laureatas, Tautvydas Domarkas, 6k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Pasaulio vaikų haikų konkursas „Šeima“,respublikinis etapas, laureatė, Kotryna Zailskaitė, 8k klasė, mokytojos Audra Znaidauskė ir Inga Kairienė
  • Pasaulio vaikų haikų konkursas „Šeima“, respublikinis etapas, prizininkas, Ignas Mineikis, 7c klasė, mokytojos Vida Sebeckytė ir Inga Kairienė
  • Pasaulio vaikų haikų konkursas „Šeima“, respublikinis etapas, prizininkas, Martynas Giedra, 8b klasė, mokytojos Vida Sebeckytė ir Inga Kairienė
  • Klaipėdos miesto 6 klasių mokinių diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2024″, I vieta, Elija Stanevičiūtė, 6k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Klaipėdos miesto 2-3 klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas ,,Kalbos labirintai”, III vieta, Gustė Petrošiūtė, 3a klasė, mokytoja Dalė Jurkienė
  • Respublikinis 2-12 klasių mokinių skaitovų konkursas ,,Istorijos skaitymai. Istorija poezijoje ir prozoje”, II vieta, Gediminas Girdvainis, 3k klasė, mokytojos: Jolanta Uselė ir Vida Sebeckytė
  • Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna“, III vieta, Odrė Andrulytė, 5k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Respublikinis konkursas ,,Kūrybinė pasakos galia”, II vieta, Lukrecija Kemzūraitė, 5k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Respublikinis konkursas ,,Kūrybinė pasakos galia”, III vieta, Amelija Martinkutė, 6k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Respublikinis konkursas ,,Odė mylimiausiam knygos personažui”, I vieta (5-6 klasių grupėje),  Lukrecija Kemzūraitė, 5k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Klaipėdos miesto pradinių klasių dailyraščio konkursas ,,Plunksnelė”, I vieta, Saulė Anužytė, 4b klasė, mokytoja Erika Beriozkinienė
  • Respublikinis dailyraščio konkursas „Ką parašysi, to neišdildysi“, diplomas už originaliausią darbą, Austėja Vaišvilaitė, 4c klasė, mokytoja Milda Mikulienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų 6 klasių mokinių anglų kalbos konkursas ,,English is easy, isn’t it?” , II vieta, Beatričė Liepuonė, 6a  klasė, mokytoja Gražina Gimbutienė
  • Tarpmokyklinė integruota anglų kalbos ir istorijos viktorina „Mes – europiečiai“ (We Europeans), II vieta, Originaliausios komandos pavadinimo nominacija, Rugilė Mažrimaitė, 8c klasė, Egita Kivilytė, 8b klasė, Martynas Giedra, 8b klasė, Džiugas Gončarovas, 8b klasė, mokytoja Gitana Stulpinienė
  • Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada, III vieta, Rusnė Saročkaitė, 8a klasė, mokytoja Inga Jaunienė
  • Respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių anglų kalbos konkursas  „A modern fairy tale“ („Šiuolaikinė pasaka“), II vieta, Viltė Garbinaitė, 8b klasė, mokytoja Gitana Stulpinienė
  • Klaipėdos miesto 8 klasių moksleivių viešojo kalbėjimo konkursas „Don’t judge a book by its cover”, I vieta, Rusnė Saročkaitė, 8a klasė, mokytoja Inga Jaunienė
  • Klaipėdos miesto mokinių rusų kalbos skaitovų konkursas ,,Poezijos užburiantys garsai”, I vieta, Gabrielius Alonderis, 8c klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos m. mokyklų 6-tų klasių mokinių anglų kalbos konkursas ,,SPELLING DAY”, I vieta, Elija Stanevičiūtė, 6k klasė, mokytoja Ernesta Kloviškienė
  • Klaipėdos m. mokyklų 6-tų klasių mokinių anglų kalbos konkursas ,,SPELLING DAY”, III vieta, Gabija Tautvydaitė, 6k klasė, mokytoja Ernesta Kloviškienė
  • Klaipėdos miesto epistolinio rašinio rusų kalba konkursas, II vieta, Gerda Gogoleva, 8b klasė, darbą iliustravo Beatričė Kučinskitė, 7k klasė,  mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto epistolinio rašinio rusų kalba konkursas, II vieta, Sofija Kęstenytė, 7k klasė, darbą iliustravo Beatričė Kučinskitė, 7k klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto 2-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „My Best Friend“, I vieta, Maja Siročenko, 4b klasė, mokytoja Inga Jaunienė
  • Klaipėdos miesto 7-8 klasių mokinių anglų kalbos komandinis  konkursas „What do you know about European countries, their sights and languages?, III vieta, Emilis Ratkevičius, 8a klasė, Povilas Butkus, 8k klasė, Benas Danisevičius 7k klasė, Ignas Mickonis, 7k klasė, mokytojos: Gražina Gimbutienė, Inga Jaunienė, Ernesta Kloviškienė
  • Klaipėdos miesto  užsienio(rusų) kalbos dailyraščio  konkursas ,,Rašome gražiai ir taisyklingai”, I vieta, Danutė Kondratovič, 8b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto  užsienio(rusų) kalbos dailyraščio  konkursas ,,Rašome gražiai ir taisyklingai”, III vieta, Vaitė Balkūnaitė, 7k klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų komandinis matematikos konkursas ,,Skaičiuojame žaisdami”, II vieta, Matas Valius, 6b klasė, Joana Visakavičiūtė, 6b klasė, Elijas Zavertas, 6k klasė, Gabija Tautvydaitė, 6k klasė, Luknė Kazlauskaitė, 6k klasė, mokytojos Virgina Žemgulienė ir Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis 5 klasių mokinių matematikos konkursas „Skaičių mūšis“, I vieta,  Domantas Ratkevičius, 5a klasė,  Benas Leistrumas, 5a klasė,  Lukrecija Kemzūraitė, 5k klasė,  Arijielė Stonkutė, 5k klasė, mokytojos Rasa Popovienė, Eglė Ričkuvienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių  integruotas matematikos, gamtos mokslų ir anglų kalbos konkursas „The Ocesn of Numbers”, I vieta, Arijielė Stonkutė, 5k klasė, Danielis Vičis, 6k klasė, Martynas Bykovas, 7k klasė, Nandas Mendelis, 8c klasė, mokytojos Eglė Ričkuvienė ir Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados 3-4 kl. mokiniams Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Vytenis Narkevičius, 3k klasė, mokytoja Jolanta Uselė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada (6-tų klasių grupėje), III vieta, Gabija Tautvydaitė, 6k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 1–10 klasių mokinių informacinių technologijų konkursas „Švyturiai“, I vieta, Mėja Freitakaitė, 4k klasė, mokytoja Nelita Gedminienė
  • Respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 1–10 klasių mokinių informacinių technologijų konkursas „Švyturiai“, III vieta, Gustas Aleksynas, 2b klasė, mokytoja Miglė Grudzinskienė
  • Klaipėdos miesto 7-8 klasių mokinių  integruotas gamtos mokslų konkursas ,,Intelektualinė mozaika”, I vieta, Martynas Bykovas, 7k klasė, Herkus Obrikis,7k klasė, Nandas Mendelis, 8c klasė, Atas Matuzas, 8k klasė, mokytojos Gintarė Čereškienė, Ramutė Savickienė, Leila Mozūraitienė
  • Klaipėdos miesto ir regiono 4 klasių mokinių gamtos ir visuomeninių mokslų konkursas „STEAM startas“, I vieta, Karolis Vaitkus, 4b klasė, mokytoja Erika Beriozkinienė
  • XVII Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Arijielė Stonkutė, 5k klasė, mokytoja Ginatrė Čereškienė
  • Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, I vieta,  Matas Pikelis, 8c klasė,  mokytoja Margarita Endriuškaitė
  • Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, I vieta, Elena Visakavičiūtė, 8k klasė,  mokytoja Birutė Vareikienė 
  • Klaipėdos miesto penktų klasių mokinių konkursas „Jaunieji Klaipėdos istorijos žinovai”, II vieta, Odrė Andriulytė, Lukrecija Kemzūraitė, Arijielė Stonkutė, Matas Kymantas, 5k klasė, Simas Berneckis, 5c klasė, mokytoja Birutė Vareikienė
  • Klaipėdos miesto 5 klasių mokinių  lietuvių kalbos ir istorijos integruota viktorina  „Laisvės švyturys”, III vieta, Viltė Kontenytė , Odrė Andrulytė, Tomas Bredelis, Matas Kymantas, Eirimas Nedzinskas, 5k klasės mokiniai, mokytojos – Birutė Vareikienė ir Audra Znaidauskė
  • Klaipėdos miesto Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta, Nandas Mendelis,  8c klasė, mokytoja Margarita Endriuškaitė
  • Klaipėdos miesto Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta, Gabrielius Alonderis,  8c klasė, mokytoja Margarita Endriuškaitė
  • Respublikinis vaikų kūrybos konkursas „Svajonių šuniukas“, II vieta,  Ieva Merkelytė, 4a klasė, mokytoja Daiva Monkevičienė
  • Respublikinis piešinių konkursas „Lietuva -jūrinė valstybė”, I vieta, Ugnė Butkutė, 6k klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Respublikinis piešinių konkursas „Lietuva -jūrinė valstybė”, I vieta, Dovilė Zarauskaitė, 6c klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Respublikinis piešinių konkursas „Lietuva -jūrinė valstybė”, II vieta, Beatričė Kučinskaitė, 7k klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Respublikinis  mokinių piešinių konkursas „Matau muziką“, I vieta, Ugnė Butkutė, 6k klasė; I vieta, Beatričė Kučinskaitė, 7k klasė; III vieta, Nida Kairytė, 4k klasė;  mokytoja Inga Kairienė
  • Respublikinis neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų 3-10 klasių (5-8 klasių grupės) mokinių virtualus komiksų konkursas „Superherojaus Kalėdos“, I vieta, Beatričė Kučinskaitė, 7k klasė, mokytoja Antanina Viskintaitė-Butikienė
  • Klaipėdos miesto 3-4 klasių techninio konstravimo varžybos „Konstruoju ir startuoju“, I vieta, Jokūbas Juška, 4k klasė, Ieva Dočytė, 4k klasė, Gustė Daugėlaitė, 4k klasė, Aretas Vitkūnas, 4k klasė, mokytojas Aleksandras Ronkus
  • Klaipėdos miesto 3-4 klasių techninio konstravimo varžybos „Konstruoju ir startuoju“, III vieta, Jorūnė Jonėnaitė 4k klasė, Lukas Mažeika 4k klasė, Danielius Tverkus 4k klasė, Jonas-Benas Butkus 4k klasė, mokytoja Nelita Gedminienė
  • Klaipėdos miesto pavasario kroso čempionatas, III vieta, Gabrielius Alonderis, 8c klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos apskrities progimnazijų moksleivių 3×3 krepšinio turnyras,skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti,  I vieta,  Mindaugas Jankauskas, 7a klasė, Pijus Mineikis, 7a klasė, Aronas Petkevičius, 6c klasė, Martynas Mykolaitis, 7k klasė, mokytojai Ilona Malakauskienė ir  Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto progimnazijų „Mero taurės” berniukų 3×3 varžybos, III vieta, Arnas Ramanauskas, 7k klasė, Mindaugas Jankauskas 7a klasė, Martynas Mykolaitis 7k klasė, Benas Lizdenis, 8k klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų „Mero taurės” badmintono rungtynės, II vieta, Rokas Krūminas, 7c klasė, Danas Daveckas, 6a klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų „Mero taurės” merginų tinklinio varžybos, III vieta,
    Viltė Garbinaitė, 8b klasė, Elinga Matulevičiūtė, 8a klasė, Saulė Baužytė, 8a klasė, Austėja Moncevičiūtė, 8a klasė, Goda Jokubynaitė, 8a klasė, Skaistė Skačkauskaitė, 8c klasė, Izabela Liniovaitė, 8b klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto ,,Mero taurės” mažojo futbolo varžybos, III vieta, Kajus Bartninkas, 5a klasė, Artūras Maslov, 5c klasė, Aistis Kisarauskas, 5c klasė, Matas Dailidė, 5b klasė, Linas Stropus, 5b klasė, Dominykas Petrovas, 6b klasė, Eivinas Česnauskas, 6c klasė, Emil Bermudez, 6k klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių dorinio ugdymo(tikybos) olimpiada, III vieta, Matas Pikelis, 8c klasė, mokytoja Antanina Viskintaitė-Butikienė

2022 – 2023 m. m.

  • Respublikinis 5-8 klasių mokinių Borutaičių poezijos konkursas, laureatas, Tautvydas Domarkas, 5k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada, laureatė, Anetė Simonavičiūtė, 8k klasė, mokytoja Vaida Būdvytienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas ,,Išskleisk sparnus, vaikyste”, Markas Starovoitovas, 3a klasė, mokytoja Daiva Monkevičienė
  • Klaipėdos miesto skaitovų šventė – konkursas ,,Dalelė mūsų Lietuvos”, laureatas, Gediminas Girdvainis, 2k klasė, mokytojos: J. Uselė, V. Sebeckytė
  • Klaipėdos miesto 5 klasių diktanto konkursas „Rašau be klaidų 2023“, I vieta, Danielis Vičis, 5k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Klaipėdos miesto 5 klasių diktanto konkursas „Rašau be klaidų 2023“, II vieta, Elija Stanevičiūtė, 5k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Klaipėdos miesto 6 klasių diktanto konkursas „Rašau be klaidų 2023“, III vieta, Vaitė Balkūnaitė, 6k klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • Klaipėdos miesto II-III klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas „Kalbos labirintai“, I vieta, Ulė Balkūnaitė, 2k klasė, mokytoja Jolanta Uselė
  • Klaipėdos miesto II-III klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas „Kalbos labirintai“, I vieta, Germilė Zavertaitė, 3b klasė, mokytoja Erika Beriozkinienė
  • Respublikinis konkursas „Kas man yra lietuvių kalba?”, I vieta, Unė Vieliūtė, 7k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Respublikinis konkursas „Kas man yra lietuvių kalba?”, prizas už originalumą,Gediminas Gintalas, 8k klasė, mokytoja Audra Znaidauskė
  • Respublikinis literatūrinio rašinio konkursas „Kūrybinės aistros”, pateko į II turą, Martynas Giedra, 7b klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Plunksnelė“, III vieta, Austėja Vaišvilaitė, mokytoja Milda Mikulienė
  • Respublikinis dailyraščio konkursas ,,Ką parašysi, to neišdildysi“, III vieta, Augustė Lajauskytė,  mokytoja Sandra Gedvilienė, specialioji pedagogė Aistė Lajauskienė
  • Klaipėdos miesto 8-tų klasių mokinių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas ,, Celebrity you would to meet. Why?”, II vieta, Titas Česnauskas, 8k klasė, mokytoja Ernesta Kloviškienė
  • Klaipėdos miesto 8-tų klasių anglų kalbos olimpiada, II vieta, Adomas Bagočius, 8d klasė, mokytoja Inga Jaunienė
  • Klaipėdos regiono eilėraščių deklamavimo konkursas „Frühlingsblüten” (vokiečių kalba), II vieta, Erikas Černych, 8e klasė, mokytoja Ruslana Yaburova
  • Klaipėdos miesto rusų kalbos olimpiada, III vieta, Evelina Aleksandrova, 8b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas „Laiškas draugui apie įdomiausią metų nutikimą” rusų kalba, II vieta, Daniela ir Vanesa Vink (tekstas), 8e klasė, Roberta Mauricaitė (iliustracija), 8d klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos  miesto rusų  kalbos skaitovų konkursas ,,Poezijos užburiantys garsai” I vieta, Paulius Stirbys, 8k klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos  miesto rusų  kalbos skaitovų konkursas ,,Poezijos užburiantys garsai” III vieta,   Sofija Kęstenytė , 6k klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto anglų kalbos  raiškiojo  skaitymo konkursas „Autumn Time”, II vieta,  Viltė Komžaitė, 4a klasė, mokytoja Sandra Janciuvienė
  • Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, III vieta,  Emilis Ratkevičius, 7a klasė, mokytoja Ina Bodindorfienė
  • Klaipėdos miesto 7-8 klasių anglų kalbos komandinis konkursas  „What do you know about European countries, their languages and sights”, I vieta, Emilis Ratkevičius 7a klasė, Povilas Butkus 7k klasė, Smiltė Valentukevičiūtė 7k klasė, Patricija Alonderytė 7k klasė, mokytoja Inga Jaunienė
  • Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, I vieta,  Geismantė Kaupinytė, 8d klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, II vieta,   Danutė Kondratovič , 7b klasė, mokytoja Antonina Savickienė

     
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, III vieta, Matas Valius, 5b klasė, mokytoja Virgina Žemgulienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, I vieta, Tautvydas Domarkas, 5k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, I vieta, Martynas Bykovas, 6k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, I vieta, Benas Danisevičius, 6k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, II vieta, Nerius Kairys, 6k klasė,mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, I vieta, Elena Visakavičiūtė, 7k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, I vieta, Markas Žebrys, 8k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, II vieta, Jonas Danisevičius, 8k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, II vieta, Gediminas Gintalas, 8k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, III vieta, Ieva Šatkauskaitė, 8k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, III vieta, Mija Bendoraitytė, 8k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, I vieta, Emilis Ratkevičius, 7a klasė, mokytoja Rasa Popovienė
  • Respublikinis konkursas „Virtuali matematika“, III vieta, Edilija Navardauskaitė, 6c klasė, Rasa Popovienė
  • Respublikinė komandinė matematikų viktorina ,,Skaičių mūšis”, II vieta,  Gabija Tautvydaitė, 5k klasė, Tautvydas Domarkas, 5k klasė, Ruslanas Grinevičius, 5b klasė, Mantas Martinkus, 5a klasė, mokytojos:  Eglė Ričkuvienė ir Virgina Žemgulienė
  • Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada 3–4 kl. mokiniams Klaipėdos miesto etapas I vieta, Rimantė Čepliauskytė, 3a klasė, mokytoja Daiva Monkevičienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Nandas Mendelis, 7c klasė. mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Gabija Tautvydaitė, 5k klasė. mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Tarptautinis STEAM konkursas – paroda „Mandalos matematika”, II vieta, Eleonora Eidimtaitė, 2k klasė, mokytoja Jolanta Uselė
  • Klaipėdos miesto 8-tų klasių jaunųjų fizikų olimpiada, I vieta, Jonas Danisevičius, 8k klasė, mokytoja Ramutė Savickienė
  • Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Dovilė Zarauskaitė, 5c klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Benas Danisevičius, 6k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Augustas Grublaisukas, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Jonas Danisevičius, 8k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Tautvydas Domarkas, 5k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • 7-oji Lietuvos 5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Tautvydas Domarkas, 5k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, laureatas, Emilis Ratkevičius, 7a klasė, mokytoja Dalia Umantaitė-Vaivadienė
  • Klaipėdos miesto ir Mažosios Lietuvos regiono 8-10 klasių mokinių Mažosios Lietuvos istorijos konkursas, II vieta, Gediminas Gintalas, 8k klasė, mokytoja Birutė Vareikienė
  • Lietuvos mokinių 7-8 klasių geografijos olimpiada, bronzos medalis, Neilas Zavertas, 7k klasė, mokytoja Dalia Umantaitė-Vaivadienė
  • Lietuvos mokinių 7-8 klasių geografijos olimpiada, bronzos medalis, Povilas Butkus, 7k klasė, mokytoja Dalia Umantaitė-Vaivadienė
  • Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, II vieta, Jonas Danisevičius, 8k klasė, mokytoja Birutė  Vareikienė
  • Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, III vieta, Artūras Davydovas, 8d klasė, mokytoja Birutė  Vareikienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų viktorina „Aš ir tu piliečiai”, II vieta, 7a ir 7c klasės mokinių komanda : Saulė Baužytė, Arnas Černiauskas, Urtė Diržauskaitė, Ernestas Janutis, Šarūnas Liatukas, Austėja Moncevičiūtė, Emilis Ratkevičius, Rusnė Saročkaitė, Nandas Mendelis, Gabrielius Alonderis, mokytoja Romalda Dzikienė
  • Klaipėdos miesto ir rajono švietimo įstaigų piešinių konkursas „100 Klaipėdos istorijos akimirkų“, II vieta 8-11 metų amžiaus grupėje, Dovilė Zarauskaitė, 5c klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Klaipėdos miesto ir rajono švietimo įstaigų piešinių konkursas „100 Klaipėdos istorijos akimirkų“, III vieta 8-11 metų amžiaus grupėje, Ugnė Butkutė, 5k klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Klaipėdos miesto ir rajono švietimo įstaigų piešinių konkursas „100 Klaipėdos istorijos akimirkų“, III vieta 12-15 metų amžiaus grupėje, Emilija Mažutytė, 7b klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Klaipėdos miesto vokalinės muzikos festivalis „Jūros balsas 2023“, nominacija „Lyriškiausias atlikimas“, Emilis Ratkevičius, 7a klasė, Rugilė Mažrimaitė, 7c klasė, Simona Zdanavičiūtė, 7c klasė, Skaistė Žlibinaitė, 7c klasė, Unė Vieliūtė, 7k klasė, Andreja Skudarnova, 7k klasė, Eglė Piščikaitė, 7k klasė, Marta Šiaulytė, 7k klasė, Agnė Petraitytė, 7k klasė, Kotryna Zailskaitė, 7k klasė, Benas Danisevičius, 6k klasė, mokytoja Romalda Dzikienė, akomponiatorius Virgilijus Rakauskas
  • Klaipėdos miesto vokalinės muzikos festivalis „Jūros balsas 2023″, nominacija ,,Originaliausias, stilingiausias jūros balsas”, Titas Česnauskas, 8k klasė, Jonas Danisevičius, 8k klasė, Justė Glebauskaitė, 8k klasė, Vytė Kapočiūtė, 8k klasė, Auksė Paulikaitė, 8b klasė, Leonardas Tamošaitis, 8d klasė, Aronas Iliutkinas, 5c klasė, mokytojas Artūras Dargužis
  • Kūrybinis-edukacinis projektas „Tarptautinė kūrybinė laboratorija”, I vieta, Titas Česnauskas, 8k klasė, Jonas Danisevičius, 8k klasė, Justė Glebauskaitė, 8k klasė, Vytė Kapočiūtė, 8k klasė, Auksė Paulikaitė, 8b klasė, Leonardas Tamošaitis, 8d klasė, mokytojas Artūras Dargužis
  • Tarptautinės bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių kūrybinės dirbtuvės „Pagauk kūrybos paukštę”, I vieta, Urtė Jokšaitė, 3k klasė; III vieta, Maja Grabauskaitė, 3k klasė; laureatės  Liepa Tiknytė, 3k klasė, Mėja Freitakaitė 3k klasė, mokytoja Nelita Gedminienė
  • Klaipėdos krašto vaikų ir jaunimo festivalis-konkursas „Giest lakštingalėlis – 2023″, laureatės, Rugilė Mažrimaitė, 7c klasė, Eglė Piščikaitė, 7a klasė, mokytoja Romalda Dzikienė, koncertmeisteris Virgilijus Rakauskas
  • Respublikinis piešinių konkursas ,,Matau muziką”, II vieta, Vasarė Banga Strumilaitė, 8e klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Respublikinė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Senis besmegenis”, I vieta, Arminas Šedys, 1k klasė, mokytoja Aistė Žebrienė
  • Respublikinis piešinių konkursas ,,Gamtos įkvėpti”, III vieta (3-4 klasių kategorijoje), Dominyka Gedmontaitė, 4a klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Klaipėdos miesto tarpmokyklinių uždarų patalpų komandinės irklavimo varžybos, II vieta, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto tarpmokyklinių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta savo amžiaus grupėje, Martynas Mykolaitis, 6k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto tarpmokyklinių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta savo amžiaus grupėje, Gabrielius Alonderis, 7c klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto tarpmokyklinių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta savo amžiaus grupėje, Andželika Pikelytė, 8c klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto tarpmokyklinių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta savo amžiaus grupėje, Renaldas Želvys, 8k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto tarpmokyklinių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta savo amžiaus grupėje, Adomas Bagočius, 8d klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto Mero taurės badmintono varžybos, III vieta, Rokas Krūminas, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto 3×3 berniukų krepšinio turnyras ,,Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti“, I vieta, Pijus Mineikis, 6a klasė, Mindaugas Jankauskas, 6a klasė, Arnas Ramanauskas, 6k klasė, Julius Purauskas, 5a klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto Mero taurės sporto žaidynių vaikinų 3×3 krepšinio varžybos, I vieta, Pijus Mineikis, 6a klasė, Mindaugas Jankauskas, 6a klasė,  Arnas Ramanauskas,  6k klasė, Julius Purauskas, 5a klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės mergaičių krepšinio 3×3 varžybos, I vieta, Justė Mockevičiūtė, 8k klasė, Ugnė Jurevičiūtė, 7b klasė, Justė Pukinskaitė, 6b klasė, Egita Jokužytė, 6k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto mokyklų „ Mero taurės”  sporto žaidynių merginų 3×3 krepšinio varžybos, I vieta, Justė Pukinskaitė, 6b klasė, Egita Jokužytė, 6k klasė, Ugnė Jurevičiūtė, 7b klasė, Justė Mockevičiūtė, 8k klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos miesto rudens kroso varžybos, II vieta, Mėja Žebrytė, 6k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto rudens kroso varžybos, II vieta, Kamilė Matulevičiūtė, 8k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto dorinio ugdymo (etikos) olimpiada, III vieta, Tija Vasiliauskaitė, 8 e klasė, mokytoja Jolita Benetienė
  • Respublikinis mokinių skaitmeninių piešinių konkursas „STOP troliams internete”, 8 klasių grupėje, I vieta, Vanesa Vink, 8e klasė, mokytoja Jolita Benetienė
  • Respublikinis mokinių skaitmeninių piešinių konkursas „STOP troliams internete”, 6 klasių grupėje, II vieta, Egita Jokužytė, 6k klasė, mokytoja Jolita Benetienė 
  • Lietuvos mokinių projekto „Saugesnio interneto centras Lietuvoje: www.draugiskasinternetas.lt” video darbų konkursas „ Kas man yra Saugus internetas”, II vieta (5-8 klasių mokinių grupėje), Giedrė Benetytė, 7k klasė, mokytoja Jolita Benetienė

2021 – 2022 m. m.

  • Klaipėdos miesto jaunųjų oratorių konkursas 7-8 klasių grupėje, I vieta, Anetė Simonavičiūtė, 7k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Respublikinis dailyraščio konkursas „Dailus raštas“, I vieta, Mantas Zėringis, 4d klasė, mokytojos Aistė Lajauskienė ir Dovilė Surdokienė
  • Respublikinis dailyraščio konkursas „Dailus raštas“, II vieta, Kornelija Čepeliauskaitė, 2b klasė, mokytojos Dovilė Beresnevičienė ir Erika Beriozkinienė
  • Respublikinis eilėraščių skaitymo konkursas ,,Gavau aš laišką nuo pavasario“, II vieta, Vėjūnė Domarkaitė, 4a klasė, mokytoja Gražina Šimkuvienė
  • Klaipėdos m. 1-4 klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailus raštas akį glosto“, I vieta,  Arijielė Stonkutė, 3a klasė, mokytoja Laima Steponavičienė
  • Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių nuotolinis dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“, Saulė Anužytė, 2b klasė,  I vieta, mokytoja Erika Beriozkinienė
  • Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių nuotolinis dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“, Arijielė Stonkutė, 3a klasė, I vieta, mokytoja Laima Steponavičienė
  • 17-asis pasaulio vaikų haiku konkursas, sėkmingo darbo nominacija, Augustė Jokšaitė, 6k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • 51-asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas, nacionalinis etapas, II vieta, Jonas Danisevičius, 7k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • 54-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštas, Miija Bendoraitytė, 7k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada, I vieta,  Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • 54-ojo Lietuvos mokinių filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, kalbos darbų sekcija, laureatė, Mija Bendoraitytė, 7k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna“,I vieta,  Danutė Kondratovič, 6b klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna“, III vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • Klaipėdos m. 5-6 klasių diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2022″, I vieta, Vaitė Balkūnaitė, 5k klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • Klaipėdos m. 5-6 klasių diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2022″, III vieta, Emilis Ratkevičius, 6a klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Žiemos pasaka“, II vieta, Emilis Jokša, 2b klasė, mokytoja Erika Beriozkinienė
  • Konkursas „Raštingiausias septintokas 2021″, I vieta, Anetė Simonavičiūtė, 7k klasė,  mokytoja Vaida Jokšienė
  • Knygų pristatymo konkursas, Titas Česnauskas, 7k klasė, speciali nominacija už aktorinę raišką, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto dailyraščio konkursas „Plunksnelė“,  II vieta, Saulė Anužytė, 2b klasė,  mokytoja Erika Beriozkinienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkurse ,,Language Matters“ I vieta, Adomas Bagočius, 7d klasė, mokytoja Inga Jaunienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių anglų kalbos konkurse ,,Language Matters“ II vieta, Erikas Černych, 7e klasė, mokytoja Gitana Stulpinienė
  • Klaipėdos miesto progimnazijų ir pagrindinių mokyklų 8-ų klasių mokinių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas „Who Is a Hero? What Are Heroic Features“?, II vieta, Roberta Bižytė, 8e klasė, mokytoja Inga Jaunienė
  • Klaipėdos m. 4-tų klasių anglų kalbos konkursas ,,Englich grammar and language skills“, III vieta, Justa Katerina Klusaitė, 4b klasė, mokytoja Gražina Gimbutienė
  • Respublikinė praktinė bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokinių II-III užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) konferencija „Aš galiu“, inovatyviausio pranešimo nominacija,  Ugnė Lauškinaitė, 8d klasė, mokytoja Ina Bodindorfienė
  • Klaipėdos miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „English grammar and language skills“, III vieta, Justa Katerina Klusaitė, 4b klasė, mokytoja Gražina Gimbutienė
  • Klaipėdos m. 5 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“, III vieta, Simas Urbonas, 5b klasė, mokytoja Ernesta Kloviškienė
  • Miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „ Are  you keen on English?“, II vieta, Simas Urbonas, 5b klasė, mokytoja Ernesta Kloviškienė
  • Klaipėdos miesto 5-6 klasių anglų kalbos konkursas „What do you know about Klaipėda?“, I vieta, komanda: Benas Danisevičius, 5k klasė, Ignas Mickonis, 5k klasė, Austėja Burzdžiūtė,  6k klasė, Kajus Bružas, 6k klasė, mokytojos: Lina Vaišvilienė, Inga Jaunienė, Ernesta Kloviškienė, Gražina Gimbutienė
  • Klaipėdos miesto skaitovų konkursas rusų kalba „Poezijos užburiantys garsai“,  III vieta,  Nikas Lileikis, 7b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto konkursas „Laiškas Seneliui Šalčiui“,  II vieta,  Viktorija Staponas, 8b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto konkursas „Laiškas Seneliui Šalčiui“,  III vieta,  Evelina Aleksandrova, 7b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto 6-10 klasių mokinių vokiečių kalbos komiksų konkursas „Kalėdinė istorija“ , I vieta, Berta Ana Tamašauskaitė ir Austėja Bernatonytė, 8c klasė, mokytoja Asta Jaramavičiūtė
  • Klaipėdos miesto 6-10 klasių mokinių vokiečių kalbos komiksų konkursas „Kalėdinė istorija“ , I vieta, Marija Likij, 8e klasė, mokytoja Asta Jaramavičiūtė
  • Klaipėdos miesto 6-10 klasių mokinių vokiečių kalbos komiksų konkursas „Kalėdinė istorija“ , III vieta, Vasarė Banga Strumilaitė, 7e klasė, mokytoja Asta Jaramavičiūtė
  • Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, II vieta, Viktorija Staponas, 8b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, I vieta, Geismantė Kaupinytė, 7d klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, III vieta, Ieva Abromavičiūtė, 8b klasė, mokytoja Ina Bodindorfienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Virtuali matematika“, III vieta, Izabelė Belich, 6a klasė, mokytoja Rasa Popovienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Virtuali matematika“, III vieta, Natali Starovoitovaitė, 6k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Virtuali matematika“, III vieta, Nerius Kairys, 5k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Virtuali matematika“, III vieta, Ieva Šatkauskaitė, 7k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Virtuali matematika“, III vieta, Titas Česnauskas, 7k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Virtuali matematika“, III vieta, Skaidra Volkvičiūtė, 8a klasė, mokytoja Virgina Žemgulienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Virtuali matematika“, II vieta, Greta Bukauskaitė, 8c klasė, mokytoja Virgina Žemgulienė
  • Tarptautinis matematikos konkursas, III vieta savivaldybėje, Odrė Andrulytė, 3k klasė, mokytoja Aurelija Plesevičienė
  • Tarptautinis matematikos konkursas, III vieta savivaldybėje, Jonas Danisevičius, 7k klasė, mokytoja Eglė Ričkuvienė
  • Tarptautinis matematikos konkursas, II vieta savivaldybėje, Skaistė Žindžiūtė, 8c klasė, mokytoja Virgina Žemgulienė
  • Šalies mokyklų 5-6 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Ridenu Šv. Velykų margutį“, gražiausio piešinio laureatas, Džiugas Aršėnas, 5c klasė, mokytoja Laura Bukantė
  • Klaipėdos miesto 7 klasių jaunųjų fizikų konkursas, III vieta, Jonas Danisevičius, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Klaipėdos m. 8 klasių mokinių chemijos konkursas ,,Auksinis mėgintuvėlis“, III vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Kristina Banienė
  • Nacionalinė olimpiada „Žalioji odisėja 2022″, I vieta, Jonas Danisevičius, Justė Mockevičiūtė,  Anetė Simonavičiūtė, Titas Česnauskas, Gediminas Gintalas, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, II vieta,  Jonas Danisevičius, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, II vieta,  Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, II vieta,  Berta Ana Tamašauskaitė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, III vieta,  Povilas Butkus, 6k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių gamtos ir tiksliųjų mokslų komandinis konkursas, III vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, Jonas Danisevičius, 7k klasė, Povilas Butkus 6k klasė, Benas Danisevičius 5k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • 6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų – biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas,  I vieta, Berta Ana Tamašauskaitė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • 6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų – biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • 6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų – biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Gediminas Gintalas, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Klaipėdos m. 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, II vieta, Berta Ana Tamašauskaitė, 8c klasė, mokytoja Birutė Vareikienė
  • Klaipėdos m. 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, III vieta, Norberta Budginaitė, 8b klasė, mokytoja Birutė Vareikienė
  • Klaipėdos m. ugdymo įstaigų piešinių konkursas ,,Mano šeima – Klaipėdos jėga2022“, laureatė, 5k klasė, Beatričė Kučinskaitė, mokytoja Antanina Viskintaitė-Butikienė
  • Kūrybinio-edukacinio projekto „Tarptautinė kūrybinė laboratorija“ finalas, III vieta, komandos nariai: Titas Česnauskas 7k, Mantė Šurkutė 8c, Talita Šablinskytė 8a, Timas Šablinskas 8a, mokytojas Artūras Dargužis
  • Klaipėdos miesto moksleivių piešinių konkursas „Klaipėdos Kaziukui 30″, I vieta, Milita Sitavičiūtė, 2c klasė, mokytoja Aistė Lajauskienė
  • Klaipėdos m. mokinių piešinių konkursas ,,Kaziukui 30“, I vieta, Marija Kardelytė, 1b klasė, mokytoja Renata Gedvilaitė
  • Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Stebuklinga gėlė“, I vieta pirmų klasių mokinių amžiaus grupėje, Jūratė Baranovskaja, 1a klasė, mokytoja Dalė Jurkienė
  • Klaipėdos miesto duetų festivalis „Dviese“, nominacija ,,Kūrybiškiausias duetas“, Emilis Ratkevičius, 6a klasė, Eglė Piščikaitė, 6k klasė, Simona Zdanavičiūtė, 6c klasė, mokytojai Romalda Dzikienė, Virgilijus Rakauskas
  • Klaipėdos miesto technologijų olimpiada, 7-8 klasių kategorija, I vieta, Rugilė Ivanauskaitė, 8b klasė, mokytoja Judita Bivainienė
  • Respublikinis 5-8 klasių mokinių virtualus konkursas  „Lietuva -jūrinė valstybė“, II vieta 7-8 klasių kategorijoje,   Ieva Abromavičiūtė, 8b klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Respublikinis mokinių piešinių konkursas  „Matau muziką“, III vieta 7-8 klasių kategorijoje, Ieva Abromavičiūtė, 8b klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Miesto mokyklų virtuali Užgavėnių kaukių paroda – konkursas, lauretas Lukas Čereška, 2k kl., mokytoja Nelita Gedminienė
  • Miesto mokyklų virtuali Užgavėnių kaukių paroda – konkursas, lauretas Jonas Butkus, 2k kl., mokytoja Nelita Gedminienė
  • Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Gamtos įkvėpti“, III vieta Rusnė Anužytė, 1 c kl., mokytoja Sandra Gedvilienė
  • Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Gamtos įkvėpti“, III vieta Urtės Jokšaitės  2 k kl., mokytoja Nelita Gedminienė
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I komandinė vieta tarp miesto 8 klasių moksleivių (komandos nariai: Kornelijus Gelumbickas 8b, Rokas Zumbrickas 8c, Robertas Jorudas 8e, Augustas Monstavičius 8e, Faustas Butikis 8a, Matas Bružas 8c, Greta Bukauskaitė 8c, Gytė Tendzegolskytė 8c, Agnė Radzevičiūtė 8e, Milda Kurauskaitė 8e, Rugilė Petkevičiūtė 8e, Skaistė Žindžiūtė 8c), mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I komandinė vieta tarp miesto 7 klasių moksleivių (komandos nariai: Rokas Petrokas 7b, Kajus Dulkys 7c, Ernestas Kiesus 7c, Aronas Ševerdovas 7b, Tadas Martynaitis 7e, Linas Kairys 7e, Gustas Vismanas 7e, Gustas Račkys 7e, Greta Balsytė 7b, Atalija Šlymaitė 7b, Silvija Savik 7e, Strumilaitė Vasarė Banga 7e, Kamilė Matulevičiūtė 7k, Airida Malinauskaitė 7c), mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Gabrielius Alonderis, 6c klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Agnė Radzevičiūtė, 8e klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Gustas Vismanas, 7e klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Atalija Šlymaitė, 7b klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, II vieta,  Kamilė Matulevičiūtė, 7k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, III vieta,  Mėja Žebrytė, 5k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, III vieta,  Domantas Varkulevičius, 6k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Respublikinė teorinė – praktinė mokinių konferencija ,,Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“, Pozytiviškiausio pranešimo nominacija, Lukas Mažeika, 2k klasė, mokytoja N. Gedminienė
  • Teisinių žinių konkursas ,,Temidė 2022“, II vieta, Gytė Tendzegolskytė, Jokūbas Mitkus, Smiltė Lajauskytė, Benita Kučinskaitė, Mantas Bogdanovas, 8c ir 8e klasių mokiniai, mokytoja Lina Kuisė
  • Respublikinė teorinė-praktinė mokinių konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“, Informatyviausio pranešimo nominacija, Benita Kučinskaitė ir   Gytė Tendzegolskytė, 8c klasė, pranešėjas konsultavo  psichologė Gintarė Vaitiekutė
  • Respublikinė teorinė-praktinė mokinių konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“,  Inovatyviausio pranešimo nominacija, Smiltė Lajauskytė ir Emilija Kalasūnaitė , 8c klasė, pranešėjas konsultavo  psichologė Gintarė Vaitiekutė