Konkursų, olimpiadų nugalėtojai

Konkursas ,,Lietuva – jūrinė valstybė“

Ką tik paskelbti nuotolinio piešinių konkurso ,,Lietuva – jūrinė valstybė“, organizuoto Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos, rezultatai. Džiaugiamės ir sveikiname: Pauliną Vežauskaitę, 8a klasė mokinę, laimėjusią I vietą Vanesą Vink, 6e klasės mokinę, laimėjusią II vietą, Matą Pikelį, 5c klasės mokinį, laimėjusį III vietą. Dėkojame dailės mokytojai Ingai Kairienei.

Meninio skaitymo konkursas „Balta pasaka“

Sausio 7 d. vyko respublikinis mokinių nuotolinio meninio skaitymo konkursas „Balta pasaka“. Konkursą organizavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius viešai skaityti, skatinti saviraišką, kūrybiškumą, ugdyti vaikų meninę kultūrą. Kiekvienas dalyvis turėjo pasirinkti po vieną vaikiškos poezijos kūrinį ir jį perskaityti. Konkurso metu vaikus vertino sudaryta vertinimo komisija. Konkurse dalyvavo 30 […]

Konkursas ,,Gerasis Mikalojus“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Klaipėdos vokiečių bendrijos kūrybiniame konkurse „Gerasis Mykalojus“. Tai Klaipėdos vokiečių bendrijos projekto „Vokiečių kultūros dienos 2020“ renginys. Konkursui „Gerasis Mykalojus“ buvo atsiųsti 183 darbai iš 12 Klaipėdos miesto mokyklų ir vienas darbas iš Vilniaus. Darbais – nugalėtojais laikomi daugiausiai balsų („like“) surinkę darbai. Iš 183 darbų buvo atrinkta 10 piešinių – […]

Piešinių konkursas „Kalėdu dovana – 2020“

Mūsų mokyklos 4 a klasės mokiniai dalyvavo Panevėžio r. Velžio gimnazijos organizuotame respublikiniame 1-4 klasių piešinių konkurse „Kalėdu dovana – 2020“. Džiaugiamės, kad 4a klasės mokinė Egita Jokužytė šiame konkurse laimėjo I-ąją vietą. Sveikiname nugalėtoją ir dėkojame mokytojai Jolantai Rupeikienei. 4b klasės mokinė Auksė Reinikytė šiame konkurse laimėjo II-ąją vietą. Sveikiname ir dėkojame mokytojai Dalei Jurkienei. […]

Vokiečių kalbos konkursas „Winter ist für mich …“

Klaipėdos miesto vokiečių kalbos mokytojų metodinis būrelis organizavo kūrybinį konkursą „Winter ist für mich …“. Konkurso sąlygos: mokiniui reikėjo atsiųsti  savo fotografuotą nuotrauką žiemos tematika ir vokiškai  aprašyti. Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojas: Liviją Jurkutę, 8d klasė – I vieta („Šiluma ir šviesa“) . Ievą Katelytę, 8e klasė, I vieta („Mano miestas žiemą“). Skirmantę Dambrauskaitę, 8d klasė – III vieta („Gražiausios gamtos […]

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close