Konkursų, olimpiadų nugalėtojai

2021 – 2022 m. m.

Lietuvių kalba ir literatūra
Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos 2b klasės mokinė Saulė Anužytė Klaipėdos miesto dailyraščio konkurse „Plunksnelė“ užėmė II-ą vietą. Saulės mokytoja Erika Beriozkinienė.
Užsienio kalba (anglų k., rusų k., vokiečių k.)
Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, I vieta, Viktorija Staponas, 8b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, II vieta, Geismantė Kaupinytė, 7d klasė, mokytoja Antonina Savickienė
Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, III vieta, Ieva Abromavičiūtė, 8b klasė, mokytoja Ina Bodindorfienė
Matematika
Informacinės technologijos
Gamtos mokslai (gamta ir žmogus, biologija, chemija, fizika, pasaulio pažinimas)
Socialiniai mokslai (istorija, geografija)
Lietuvos mokinių viktorina „Žmonių ūkinė veikla. Padariniai. Sprendimai“, V vieta (iš 37 komandų), 7k mokiniai: Jonas Danisevičius, Titas Česnauskas, Gediminas Gintalas, Markas Žebrauskas, 8c klasės mokinės: Berta Ana Tamašauskaitė, Izabelė Balkutė, Smiltė Lajauskytė, Greta Bukauskaitė ir 8e klasės mokinė Rugilė Petkevičiutė, mokytoja Dalia Umantaitė – Vaivadienė
Menai (technologijos, dailė, muzika)
Fizinis ugdymas ir šokis
Kita
 
 

2020 – 2021 m. m.

Respublikinė biologijos olimpiada

Sveikiname Joną Danisevičių, 6k klasės mokinį, respublikinėje 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje (III ture) laimėjusį I vietą ir metinę žurnalo „Ar Žinai Kad“ prenumeratą. Joną olimpiadai ruošė gamtos mokslų mokytoja Gintarė Čereškienė.

Virtualus matematikos konkursas

Sveikiname Smiltę Lajauskytę, 7c klasės mokinę, respublikiniame  5-8 klasių mokinių matematikos konkurse ,,Virtuali matematika“, užėmusią II vietą. Smiltės mokytoja  – Virgina Žemgulienė.

STEAM

Sveikiname Joną Danisevičių, 6k klasės mokinį, 5-oje Lietuvos 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos (STEAM) olimpiadoje laimėjus III vietą. Mokinį ruošė gamtos mokslų mokytoja Gintarė Čereškienė.

Dailus raštas 2021

Gegužės 4-6 dienomis buvo organizuojamas 2-5 klasių dailyraščio konkursas „Dailus raštas“. Dvejus metus šis konkursas vyko Klaipėdos mieste, o šiais metais peraugo į respublikinį renginį. Šiame konkurse dalyvavo 57 2-5 klasių mokiniai iš 31 Lietuvos mokyklos. Tarp nugalėtojų ir mūsų mokyklos 4b klasės mokinė Salomėja Gudeliauskaitė, užėmusi II vietą. Sveikiname mokinę ir mokytoją Dalę Jurkienę. […]

1:0 vokiečių naudai

Džiaugiamės ir sveikiname „Fuβball Quelle“ komandą –Silvija Savik (6e), Andrea Skudarnovą (5k), Kajų Bružą (5k), Atą Matuzą (5k), Domą Vaitkų (5k), Tomą Vareiką (5k) – respublikiniame vokiečių kalbos ir futbolo konkurse „1:0 vokiečių naudai“ finale užėmus II vietą. Dėkojame vokiečių kalbos mokytojai Astai Jaramavičiūtei už profesionalų komandos parengimą.  

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close