Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Spalio 30 dieną pedagogai iš visos Lietuvos rinkosi ,,Versmės” progimnazijoje – 10 valandą prasidėjo respublikinė konferencija ,,Vaizduotę ir idėjas generuojanti kūrybiškumo kompetencija“. 14 pranešėjų iš visos Lietuvos dalinosi idėjomis, kaip įskiepyti kūrybiškumo dvasią ugdant ateities žmogų. Keramika, divergentinis mąstymas, IT priemonės, edukacinės veiklos, popierius, veidrodis, augalai – tai tik dalelė priemonių, skatinančių vaizduotę ir kūrybiškumą. Smagu buvo žiūrėti, kai į gausų pedagogų būrį įsiliejo augintinis Kuršis – tikras kūrybiškų idėjų varikliukas.
Dėkojame visiems pranešėjams už originalias idėjas, o ypač mūsų mokyklos kūrybiško ugdymo profesionalams – technologijų mokytojams Juditai Bivainienei ir Aleksandrui Ronkui. Nuoširdus ačiū konferencijos moderatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Linai Kuisei.