Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Besibaigiant mokslo metams baigėsi ir Lietuvos mokyklų iššūkis „Mokyklos eina”, kurį organizavo #walk15 komanda. Iššūkis prasidėjo 2022 m. rugsėjo mėnesį ir tęsėsi iki 2023 m. birželio mėnesio. Šiais metais mūsų mokyklai sekėsi geriau nei praėjusiais: mokykla pateko į TOP 60 mokyklų sąrašą ir perėjo į antrą etapą. Mokiniai turėjo galimybę išklausyti sveikatinimo paskaitos, aktyviausi bendruomenės nariai buvo apdovanoti prizais ir diplomais. Visi, mokiniai ir bendruomenės nariai, turėjo galimybę pasivaišinti vaisiais, kuriuos dovanojo #walk15 komanda. Dėkojame visiems mokiniams, tėveliams, mokytojams ir kitiems bendruomenės nariams, kurie padėjo pasiekti tokį rezultatą. Tikimės, kad kitais metais rezultatas bus dar geresnis.
Dėkojame projekto iniciatorei fizinio ugdymo mokytojai Ilonai Malakauskienei.