Mokinių klubas ,,Perlas“

Galbūt aš nenuėjau ten, kur ketinau, bet užtat sustojau ten, kur norėjau.
                                                                                                               Douglas Adams

„Perlo“ klubo nariai

2021 – 2022 m. m.

5 – 8 kl.

2020-2021 m. m. baigė tik 10!

Vieliūtė Unė, 6 klasė
Alonderytė Patricija, 7 klasė
Gintalas Gediminas, 7 klasė
Simonavičiūtė Anetė, 7 klasė
Danisevičius Jonas, 7 klasė
Kaupinytė Geismantė 7 klasė
Černych Erikas, 7 klasė
Volkvičiūtė Skaidra 8 klasė
Žilytė Lina, 8 klasė
Bukauskaitė Greta, 8 klasė
Tamašauskaitė Berta Ana, 8 klasė
Petkevičiūtė Rugilė, 8 klasė
Bižytė Roberta, 8 klasė

5 – 8 kl.

2020 – 2021 m.m. baigė tik 10-9

Balkūnaitė Vaitė, 5 klasė
Boltrukevič Markas, 5 klasė
Jokužytė Egita, 5 klasė
Mykolaitis Martynas, 5 klasė
Ramanauskas Arnas, 5 klasė
Sokolov Mark, 5 klasė
Auškalnytė Ugnė, 5 klasė
Bykovas Martynas, 5 klasė
Jankauskas Mindaugas, 5 klasė
Navardauskaitė Edilija, 5 klasė
Semionovas Danas, 5 klasė
Danisevičius Benas, 5 klasė
Molotkovaitė Diana, 5 klasė
Vaicekauskytė Ugnė, 5 klasė
Vaičius Jonas, 5 klasė
Vareika Adomas, 5 klasė
Žarinskas Ridas, 5 klasė
Burzdžiūtė Austėja, 6 klasė
Matuzas Atas, 6 klasė
Jokšaitė Augustė, 6 klasė
Starovoitovaitė Natali, 6 klasė
Šiaulytė Marta, 6 klasė
Visakavičiūtė Elena, 6 klasė
Zailskaitė Kotryna, 6 klasė
Zavertas Neilas, 6 klasė
Skudarnova Andrea, 6 klasė
Vaitkus Domas, 6 klasė
Žakaitytė Paulina, 6 klasė
Znaidauskaitė Grėtė, 6 klasė
Belich Izabelė, 6 klasė
Ratkevičius Emilis, 6 klasė
Verbilaitė Paulina, 6 klasė
Zdanavičiūtė Simona, 6 klasė
Rakštytė Liepa, 6 klasė
Paulauskaitė Kornelija 6 klasė
Bendoraitytė Mija, 7 klasė
Česnauskas Titas, 7 klasė
Ronkaitis Julius, 7 klasė
Stonkutė Veronika, 7 klasė
Šatkauskaitė Ieva, 7 klasė
Valentukevičiūtė Smiltė, 7 klasė
Glebauskaitė Justė, 7 klasė
Šilytė Aistė, 7 klasė
Vaičiūtė Rugilė, 7 klasė
Baluškevičiūtė Patricija, 7 klasė
Dacytė Emilija, 7 klasė
Bredelytė Saulė, 8 klasė
Budginaitė Norberta, 8 klasė
Ivanauskaitė Rugilė, 8 klasė
Balkutė Izabelė, 8 klasė
Kalasūnaitė Emilija, 8 klasė
Lajauskytė Smiltė, 8 klasė
Elzė Znaidauskaitė, 8 klasė
Smitriūtė Agnė, 8 klasė
Bušnevas Dovydas, 8 klasė
Jorudas Robertas, 8 klasė
Skuodas Titas, 8 klasė
Likij Marija, 8 klasė
Usevičiūtė Sofija, 8 klasė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close