Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Raštingu vadinamas žmogus, mokantis taisyklingai rašyti ir skaityti, sugebantis suprasti bei įvairiose situacijose naudoti atspausdintus ir parašytus duomenis, gebėti rišliai bendrauti.
Rugsėjo 8 dieną yra minima Tarptautinė raštingumo diena. Ji švenčiama UNESCO iniciatyva. Šią dieną minimi ir pagerbiami tie, kurie atnešė pasauliui raštingumą, visi mokytojai, kalbos puoselėtojai, kurie dabar moko kitus, palaiko kalbos dvasią.
Mokytojai ir mokiniai darbo rezultatais džiaugiasi metams persiritus į pavasarį, kitaip tariant „Viščiukus skaičiuoja pavasarį”. Kovo 21 d. mūsų mokykloje įvyko „Raštingiausio antroko“ konkursas, kuriame diktanto rašymo įgūdžius atskleidė Auksė Koralkova,(2a), Gustė Dagytė (2a), Gustė Petrošiūtė (2a), Marija Kardelytė (2b), Eva Gružauskaitė (2b), Nojus Vismantas (2b), Domilė Nedzinskaitė (2c), Dovilė Intaitė (2c), Augustė Lajauskytė (2c),Viktorija Ramanauskaitė (2k), Vytenis Narkevičius (2k), Agota Tamašauskytė (2k).
Sveikiname konkurso „Raštingiausias antrokas” nugalėtojus:
I vieta – Gustė Petrošiūtė, Agota Tamašauskytė
II vieta – Domilė Nedzinskaitė, Vytenis Narkevičius
III vieta – Viktorija Ramanauskaitė
Dėkojame konkurso organizatorėms mokytojoms Jolantai Uselei ir Sandrai Gedvilienei.