Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Džiugu, kad jau antri metai mūsų mokyklos dabartiniai ir buvę mokiniai prisijungia prie tradicinio pėsčiųjų nakties žygio „Klaipėdos sukilėlių keliais“. Šiais metais žygis buvo skiriamas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui. Žygio dalyviai buvo kviečiami įveikti 25 kilometrų atstumą iš Kretingos į Klaipėdą -1923 m. Klaipėdos sukilimo dalyvių keliu. Sveikiname mūsų mokyklos esamus mokinius – Matą Atkočiūną, Mantą Bondarenko, Roką Petroką ir Justiną Sakalauską – ir buvusius mokinius – Benitą Kučinskaitę, Gytę Tendzegolskytę, Joną Rudgalvį, Lauryną Stonkų ir Rimvydą Stonkų – įveikus šią sudėtingą žygio trasą ir sėkmingai pasiekus finišą.
Taip pat teko sutikti nemažai mokinių -Titą Česnauską, Paulių Stirbį, Vaitę Balkūnaitę – kurie ėjo kartu su tėveliais, Šaulių sąjunga ar kitomis organizacijomis. Tikiu, kad ir daugiau mokinių dalyvavo tarp 3202 dalyvių. Tad kviečiu mokyklos facebook‘e dalinti nuotraukomis ir įspūdžiais iš žygio. Fizinio ugdymo mokytoja Ilona Malakauskienė.