Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Prieš Velykas 4K klasėje vyravo ne tik velykinės nuotaikos, bet laukė ir nemažai aktyvių, įdomių bei kūrybinių veiklų integruotoje savaitėje „Naujieji laikai. JAV ir Lotynų Amerika“. Pasiskirsčius temomis, mokiniai paruošė pristatymus apie šių šalių geografinę padėtį, didžiausius miestus, įžymius pastatus, žmones bei lankytinas vietas. Anglų k. mokytojos Sandra ir Inga, muzikos mokytoja Romalda, pavaduotoja Lina vedė įdomiąsias pamokas. Mokinių sukurtos Kahoot viktorinos leido mokiniams pasitikrinti žinias, ką sužinojo integruotos savaitės metu ir įsivertinti. Nepamiršti apie Velykų tradicijas ir papročius padėjo edukacija Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje.
Dėkojame integruotų veiklų savaitės organizatorei moktrojai Nelitai Gedminienei.