Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Birželio 16 d. Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos organizuojamose orientacinese varžybose „Mano mieste…“ dalyvavo ir mūsų mokyklos 8k klasės mokiniai: Gediminas Gintalas, Jonas Danisevičius, Paulius Stirbys, Markas Žebrys. Kartu su mokiniais dalyvavo fizinio ugdymo mokytoja I. Malakauskienė. Komandos objektuose gaudavo fragmentą baigiamajai užduočiai atlikti bei naujas užkoduotas užuominas, vedančias į tolimesnius objektus. Visų varžybų metu reikėjo nusifotografuoti ar / ir nusifilmuoti prie Klaipėdos mieste atrastų istorinių, architektūrinių, kultūrinių ir gamtinių objektų. Komanda, aplankiusi visus objektus ir surinkusi paskutinei užduočiai reikalingą informaciją, turėjo nuvykti į finišą ir pristatyti atliktą užduotį. Visi dalyviai buvo apdovanoti organizatoriaus padėkomis, o greičiausiai užduotis atlikusios komandos – rėmėjų prizais. Šios varžybos organizuojamos antrus metus ir antrus metus iš eilės mūsų mokyklos komanda neužleidžia lyderių pozicijos. Šaunuoliai!