Patyriminė veikla

Sporto savaitės renginiai

Klaipėdos ” Versmės” progimnazija kiekvienai metais dalyvauja “Beactive” renginiuose. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai. Nuo pirmadienio (rugsėjo 21d.) mokiniai žaidžia kvadratą, išbando balansavimą ant lyno. Penktadienį taip pat prisijungsime prie Europos mokyklų sporto dienos, kur mokiniai ir mokinių tėveliai bus kviečiami išbandyti tokias veiklas, kaip “Street racket”, “Bassalo”, balansavimą ant lynų, kvadratą, atminties lavinimo žaidimus.
Dėkojame bendruomenei už sveikatinimą!

Miško terapija

Miško terapijos pradininkai – japonai. Šia terapija jie susidomėjo dar praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje. Tuo metu žmonės kentė nuo persidirbimo sindromo.
        Etikos mokytoja Jolita Benetienė  pamokų metu išbando įvairius metodus, kurie ne tik mokiniams yra įdomūs, bet ir naudingi. Išmokstama atsipalaiduoti, susikaupti, išgirsti tylą, negirdėti triukšmo… Labai svarbu susigrąžinti gerą savijautą.
        Pamokų metu mokiniai suaktyvino savo pojūčius – uoslę, klausą, lytėjimą, regą.  Tai ne tik ramino, bet ir didino pastabumą, padėjo apsisaugoti nuo pervargimo, gerino susitelkimą, dėmesį, atmintį. Svarbiausia būti gamtoje sąmoningai.  Tam buvo naudojama –mindfulness – dėmesingo įsisąmoninimo – technika.
        Pamokos pabaigoje gamta padovanojo lauko pelę. Įdomu buvo stebėti, kaip ji bėgioja medžio kamienu. Ačiū mokytojai už šiuolaikiškas ir įdomias pamokas.