Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

        Rugsėjo 22 d., ketvirtadienį,  2 c ir 2 k klasės mokiniai tęsė pirmoje klasėje pradėtą pažintį su Mažosios Lietuvos krašto miesteliais, jų kultūriniu paveldu. Atvykus į Kintų Vydūno kultūros centrą mokinių laukė keletas edukacinių užsiėmimų. „Žuvininkai ir žuvys“  programos dalyvius pasitiko žvejo žmona, pakvietė prie kieme esančios venterinės valties, parodė valties detales, supažindino su jų pavadinimais žvejų kalba bei kokį vaidmenį jos atlieka plaukiant. Vaikai sužinojo, kaip reikia paruošti valtį ir kokius įrankius su savimi privalo turėti žvejas, plaukdamas į žvejybą ir kiek laiko jis praleisdavo mariose, ką valgė ir kur miegojo bei kaip privalėjo pasielgti užkluptas audros. Žvejo žmona iš valties iškėlė pilną tinklą marių laimikio (suvenyrinis ruošinys magnetukas -žuvelė). Mokiniai keliavo į paruoštą klasę, kur tęsė temą apie Kuršių marių žvejybinius laivus ir akriliniais dažais spalvino žuveles. Savo nuspalvintą žuvelę išsinešė, kaip prisiminimą apie šio krašto žvejo laimikį ištrauktą iš tinklo.

        Pažintinę kelionę po Vydūno gyvenimo ir filosofijos pasaulį mokiniai tęsė dalyvaudami užsiėmime  „Paliesk-Pamatyk-Išgirsk“. Pasitelkiant Vydūno muziejaus ekspoziciją, filmuotą medžiagą, antrokai  glaustai susipažino su Lietuvos filosofo Vydūno gyvenimo būdu ir kūryba, pamatė ir išgirdo jo asmeninį instrumentą – arfą. Vėliau antrokai mišku keliavo iki aukščiausios Lietuvos tujos ir sužinojo, kaip galima išmatuoti medžio aukštį jo nenupjovus. Aplankė Aukštumalos pelkę. Dėkojame mokytojoms S. Gedvilienei ir J. Uselei.