Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Mokslo metams riedant į pabaigą, 3 k klasės mokiniai išvyko į Saulės miestą Šiaulius, norėdami iš arčiau susipažinti su miesto muziejais bei įžymiomis vietomis. Aplankėme vienintelį Lietuvoje specializuotą dviračių tematikai skirtą muziejų, kuriame eksponuojama daugiau nei 67 dviračiai, 4 velomobiliai ir apie 222 kitų eksponatų. Mokiniams labai patiko vieninteliame Baltijos šalyse Kačių muziejuje, kuriame 6000 eksponatai atkeliavę ne tik iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir iš daugelio pasaulio šalių. Mokiniai susipažino su katinais, jų veislėmis, charakterio savybėmis. Šiuo metu muziejuje šeimininkauja ir 6 gyvi priglausti katinėliai. Muziejaus prieigose yra įsikūręs ir gyvasis egzotinių gyvūnų kampelis. Aplankėme Auksinį berniuką – „Šaulį“, kuris įsikabarojęs į aukščiausio Lietuvoje saulės laikrodžio viršūnę. Grindinyje skaičiai rodo 12, 3 ir 6 valandas, o šie skaičiai simbolizuoja Saulės mūšio metus – 1236-uosius. Šalia, Talkšos ežero pakrantėje, įsikūrusi didžiausia Lietuvoje skulptūra „Geležinė lapė“, aut. Vilius Puronas. Kelionę užbaigėme įspūdingame Kryžių kalne, kur yra nesuskaičiuojamas skaičius kryžių, nešančių žmonėms viltį ir tikėjimą. Savo kryžių palikome ir mes. Kryžių padarė mokytojas Aleksandras su Mėja bei Ieva.
Puiki kelionė, palikusi neišdildomus įspūdžius ir gerą nuotaiką.