Gegužės 22–23 dienomis istorijos pamokos persikėlė už mokyklos ribų – 8k ir 8c klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Audra Znaidauske ir Margarita Endriuškaite leidosi į pažintinę kelionę po Estiją.
Kelionės metu mokiniai apsilankė AHHAA mokslo centre Tartu, kur galėjo išbandyti įvairius interaktyvius eksperimentus ir pažinti mokslo pasaulį praktiškai. Taip pat mokiniai susipažino su Tartu ir Talino senamiesčiais, jų istorija bei architektūra, lankėsi Jūrų muziejuje.
Išvyka buvo kupina naujų žinių, gerų emocijų ir bendrystės akimirkų. Dėkojame lydėjusioms mokytojoms Eglei Ričkuvienė ir Mildai Rupeikytei už rūpestį ir pagalbą kelionės metu.