Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kovo 30 d. dailės mokytoja Inga Kairienė 2k klasė mokinius pakvietė į linoraižinio užsiėmimą.
Dalyvauti linoraižinio (tai iškiliaspaudės grafikos technika, artima medžio raižiniui) pamokose tikrai buvo įdomu. Paaiškėjo, kad pavadinimas „linoraižinys“ nieko bendra neturi su linu. Raižoma ant linoleumo. Pirmiausia mokytoja supažindino su darbo priemonėmis, kurių reikia kuriant linoraižinį. Antrokai patys ant linoleumo gabalėlių nusipiešė piešinį ir pabandė jį išraižyti.
Su mokytojos pagalba ir patarimais visiems tas procesas ėjo sklandžiai. Vėliau viskas vyko azartiškai išbandant dažus ir nekantriai laukiant, koks vaizdas atsispaus nuo linoleumo raižinio ant popieriaus lapo. Mokiniai sukūrė puikius Velykinius atvirukus. Darbuojantis nejučia pralėkė dvi geros nuotaikos, pažinimo ir naujos patirties pamokos. Nuoširdžiai dėkojame dailės mokytojai Ingai Kairienei.