Šiandien 7 klasių mokiniai kartu su prancūzų kalbos mokytoja Indre dalyvavo pažintinėje išvykoje po Baltijos jūroje tarnaujantį Prancūzijos NATO karinį laivą, kurio pagrindinė misija – minų paieška ir neutralizavimas. Išvykos metu mokiniai turėjo galimybę išgirsti gyvą prancūzų kalbą, praktiškai pritaikyti jau turimas žinias bei papildyti savo žodyną. Įgulos nariai ne tik pristatė laivo veiklą, bet ir kalbėjo apie prancūzų kalbos svarbą tarptautinėje erdvėje bei diplomatijoje. Mokiniai buvo skatinami mokytis prancūzų kalbos ir tai leido suprasti, kokias įvairias ateities studijų bei karjeros galimybes ji gali atverti. Ši išvyka tapo prasminga patirtimi, leidusia mokiniams artimiau susipažinti su prancūzų kalba tarptautinėje aplinkoje ir įkvėpė dar labiau domėtis jos mokymusi!
Dėkojame prancūzų kalbos mokytojai Indrei Būdvytytei už įdomias patirtis