Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Mūsų mokykla kartu su dar 25 Europos šalimis aktyviai įsitraukė į tarptautinį projektą ,,Europinė mokyklų sporto diena”. Nuo rugsėjo 29 d. iki spalio 4 d. įvairios aktyvios veiklos buvo vykdomos ne tik mokykloje, bet ir miesto ribose. Choreografijos mokytoja Anželika Stepanova pradinių klasių mokiniams vedė aktyvias rytines mankštas, pradinių klasių mokytoja Nelita Gedminienė kvietė motorines transporto priemones iškeisti į ekologiškas (dviračius, paspirtukus, riedučius), fizinio ugdymo mokytoja Ilona Malakauskienė mokė, kaip stalo žaidimą paversti aktyvia veikla, taip pat kartu su gyvenimo įgūdžių mokytoja Egle Vladičkiene organizavo spartųjį žygį, į kurį įtraukė ir tėvelius. Džiaugiamės, kad kuo daugiau bendruomenės narių jungiasi į sveikatinimo projektus, renginius.