Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kovo 3 dieną, penktadienį, mūsų progimnazijoje vyko renginiai, skirti ugdymui karjerai. 1-4 klasių korpuse šurmuliavo pati tikriausia „Kaziuko mugė“, kurioje džiugią ir žaismingą nuotaiką kėlė šaunūs muzikantai, o mažieji mūsų bendruomenės nariai prekiavo savo gamintais skanėstais, papuošalais, žaisliukais ir kitais dirbiniais.
5-6 klasių mokiniai klasėse rengė projektus apie profesijas, kuriuos vėliau pristatė bendrame renginyje „Ateities profesija“. Komisijos sprendimu, įdomiausiai profesiją pristatė 5c klasės komanda. Ji pelnė vertingą prizą – išvyką į boulingą.
7 klasių mokiniai pasirinko plėtoti karjeros veiklinimo kompetencijas ir išbandyti įvairias profesijas profesinio ugdymo įstaigose, o vyriausieji mūsų bendruomenės nariai – 8 klasių mokiniai – dalyvavo miesto renginyje „Studijų regata 2023“.
Dėkojame už bendrystę!