Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kovo 4 d. vyko Lietuvos istorinei atminčiai skirtas nuotolinis respublikinis bendrojo ir profesinio ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokinių skaitovų konkursas „Istoriniai skaitymai. Istorija poezijoje ir prozoje“. Konkursas sulaukė didelės dalyvių gausos. 72 skaitovai iš visos Lietuvos atskleidė savo gebėjimus aiškiai, suprantamai ir kūrybiškai perteikti klausytojui pasirinkto kūrinio mintį.
Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. 2 b klasės skaitovai Lukas Jankauskas, Kristijonas Armalas, Patricija Sabaliauskaitė, Grėtė Keinytė, Džiugas Aglinskas apdovanoti padėkų raštais. Mokinius ruošė pradinio ugdymo mokytoja Miglė Grudzinskienė.
3k klasės mokinys Gediminas Girdvainis už meniškai perteiktą Balio Sruogos kūrinio „Giesmė apie Gediminą“ ištrauką 1-4 klasių mokinių amžiaus grupėje tapo II –ios vietos nugalėtoju. Mokinį ruošė lietuvių kalbos mokytoja Vida Sebeckytė ir pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Uselė. Sveikiname jaunuosius skaitovus ir dėkojame mokytojoms.