Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Savaitę prieš Velykas integruotų veiklų metu 2k klasės mokiniai susipažino ir įgijo žinių apie Šv. Velykų papročius, simbolius ir tradicijas Lietuvoje. Įdomiosios dailės ir technologijų pamokos (mokytoja I. Kairienė) metu susipažino su grafikos pradžiamoksliu. Linoraižinio technika sukūrė Velykinius atvirukus šeimai. Integruotose dailės ir lietuvių kalbos pamokose dirbdami grupėse demonstravo kūrybinius gebėjimus: kūrė Velykines istorijas, nulipdė istorijų personažus ir sukūrė kompoziciją. Darbą pristatė bendraklasiams. Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti surengė perskaitytų knygų pristatymus ne tik klasės draugams, bet ir 1c klasės mokinukams. Knygų pristatymai pamokas paverčia netradicinėmis viešojo kalbėjimo pamokomis. Įgytas žinias apie šv. Velykas demonstravo atlikdami Velykų detektyvo užduotis. Integruotų veiklų savaitę vainikavo Gedimino Girdvainio pergalė (I-oji v.) mokyklos skaitovų konkurse.
Dėkojame mokytojai Jolantai Uselei už iniciatyvas.