Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kol dar rudeniški orai lepina, spalio 21 dieną, 7a, b, c klasių mokiniai vyko į sostinę. Aplankyti Seimo rūmai, Energetikos ir technikos muziejus, Lūkiškių kalėjimas… Ekskursijos metu mokiniai turėjo galimybę išbandyti interaktyvias technikos mokslo ekspozicijas, pasisverti mėnulyje, sukurti elektros grandinę ir išbandyti dar daug smagių eksponatų, o kartu sužinoti fizikinius dėsnius ir jų taikymo kasdienybėje pavyzdžius. Informacijos ir komunikacijos departamento ryšių su visuomene skyriaus darbuotoja mokinius supažindino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra. Ekskursijos metu mokiniai turėjo galimybę vesti rytinį Seimo posėdį, sužinoti įstatymo svarstymo tvarką, bendravome su seimo nare Ligita Girskiene, kuri mielai atsakė į mokinių klausimus, pabaigoje įteikė visiems atminimo dovanėles. Apsilankymas Lūkiškių kalėjime padarė įspūdį: mokiniai ne tik sužinojo pastato istoriją, bet išgirdo visokių įdomybių apie kalinių gyvenimą.
Už įdomią, turiningą ir naudingą ekskursiją dėkojame klasių auklėtojoms: Romaldai Dzikienei, Jolitai Benetienei ir Antoninai Savickienei.