Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Balandžio 16 dieną mokyklos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo skaitovų konkurse „Čia mano namai“. Mūsų mokykloje rengiamas pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas jau tapo gražia pavasario tradicija, kai mokiniai pristato lietuvių poetų kūrybą, skatina atsigręžti į lietuvių poetų aprašytus Lietuvos istorinius ir gamtos vaizdus, poezija mokinius skaitina analizuoti, kurti ir lavina analitinį mąstymą bei oratorystės įgūdžius.
Skaitovų konkursą vertino mokykloje sudaryta profesionali vertinimo komisija, kuriai buvo labai sunku išrinkti nugalėtoją, nes visi mokiniai pasirode puikiai.
Komisijos sprendimu I vieta atiteko 2c klasės mokinei Ugnei Girdvainytei, kurią ruošė mokytoja Dovilė Surdokienė, II vieta atiteko 4a klasės mokiniui Markui Starovoitovui, kurį ruošė mokytoja Daiva Monkevičienė ir III vietą iškovojo 1b klasės mokinys Mindaugas Vilbutas, kurį paruošė mokytojos Milda Rupeikytė ir Aurelija Plesevičienė.
Renginį organizavo pradinių klasių mokytoja Miglė Grudzinskienė.