Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Respublikinio mokinių skaitmeninių piešinių konkurso „STOP troliams internete” nugalėtojos yra mūsų mokyklos mokinės: I vietos laimėtoja aštuntų klasių kategorijoje – 8e klasės mokinė Vanesa Vink ir II vietos laimėtoja šeštų klasių kategorijoje – 6k klasės mokinė Egita Jokužytė. Šaunuolės merginos! Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname!
Dėkojame etikos mokytojai Jolitai Benetienei už mokinių skatinimą dalyvauti konkurse.
 

Mūsų mokyklos bendruomenę kviečiame pasižvalgyti po virtualią mokinių darbų parodą:

 
Troliai – tai tikri žmonės, turintys internetinius profilius. Jų tikslas – sukelti ar išprovokuoti tam tikras emocijas, dažniausiai pyktį, ir palaikyti tam tikrą nuolatinį matomumą bei diskusijas internete. Parodos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti draugišką bendravimą internete.