Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kovo 12 dieną Klaipėdos „Vaivorykštės tako gimnazijoje“ vyko pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio susirinkimas, kurio metu pradinių klasių mokytojai iš įvairių Klaipėdos miesto mokyklų dalinosi savo patirtimi ir pristatė pranešimus pasirinktomis temomis. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokytoja 2b klasėje atliko tyrimą, kaip reikia pritaikyti empatinio bendravimo metodus pamokų metu, kad mokiniai mokėtų daugiau vienas kitą užjausti, taptų draugiškesni vienas kitam, mokėtų dirbti grupėse, komandose. Po atlikto tyrimo mokytoja Miglė Grudzinskienė skaitė pranešimą tema „1-2 klasių mokinių empatinio bendravimo lavinimo metodai pamokoje“ ir pristatė galimybę pamokų metu lavinti ne tik mokinių žinias, bet ir ugdyti jų empatinius gebėjimus, emocinį intelektą, skatinti teigiamą bendravimą tarpusavyje, užmegzti glaudesnius ryšius klasėje ir gerinti mokinių emocinę sveikatą, kad mokykla jiems būtų kaip antrieji namai, o klasiokai taptų gerais draugais. Dalinamės akimirkomis iš metodinio būrelio susirinkimo.