Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Gegužės 30 dieną Klaipėdos „Litorinos“ mokyklos kiemas aidėjo nuo paspirtukų ir riedlenčių ratukų dardėjimo, nuo vaikų, palaikančių varžybų dalyvius, šūksnių, audringų plojimų, juoko ir muzikos. Septintąjį konkursą „Su paspirtuku – kaip ant sparnų!“, skirtą Klaipėdos švyturių metams, organizavo projekto „Judriosios popietės“, bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, įgyvendintojai.
Judėjimo ir sporto šventė prasidėjo paradu. Susirinko sveiką judėjimo būdą propaguojantys mokiniai iš Klaipėdos „Litorinos“, „Liudviko Stulpino“, „Prano Mašioto“, „Sendvario“, „Vyturio“ ir „Versmės“ progimnazijų. Buvo kovojama dėl Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro įsteigtos greičiausio ir geriausio paspirtukininko taurės!
Visus konkurentus pranoko, didžiausių ovacijų sulaukė konkurso „Su paspirtuku – kaip ant sparnų“ nugalėtojas – „Versmės“ progimnazijos 3 c klasės moksleivis Markas Likij.
Dėkojame mokytojai Sandrai Gedvilienei.