Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Lyderystė, organizuotumas, darbas komandoje – keletas iš daugybės įgūdžių, kuriuos padeda ugdyti sportas. Būtent to siekiama įgyvendinant projektą „Svajonių komandos“ (angl. „Dreams & Teams“) – naudojant sportą kaip įrankį ugdyti XXI-ojo amžiaus kompetencijas.

Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre 2022-09-19 vyko penktojo sezoną projekto pristatymo renginys,  kur susibūrė buvę ir būsimi projekto dalyviai – progimnazijų ir gimnazijų moksleiviai bei pedagogai. Mūsų mokyklą, „Versmės“ progimnaziją, atstovavo 8k klasės mokiniai Justė Mockevičiūtė, Titas Česnauskas ir dabar jau „Ąžuolyno“ gimnazijoje besimokanti Benita Kučinskaitė. Renginyje ir įvairiose diskusijose dalyvavo mūsų mokyklos kūno kultūros mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos bendruomenės nariai aktyviai dalyvauja sporto renginiuose.