Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Gruodžio 2d. 3k klasė aplankė Tado Mockaus ekologinį ūkį. Klaipėdos rajone, Antkopčio kaime įsikūręs ūkininkas puoselėja ekologinį javų ūkį.Taip pat augina rapsus bei kanapes, iš kurių spaudžia vertingą sveikatai aliejų. Ūkininkas papasakojo mokiniams apie ilgą ir nelengvą grūdo kelią nuo dirvos iki stalo. Mokiniai turėjo puikią galimybę pačiupinėti, apžiūrėti ir įsidėmėti kiekvienos rūšies javų varpas bei grūdus. Savo patalpose Tadas turi modernų, kompaktišką malūną, kurį ir pademonstravo sumaldamas kviečius. Mokiniai buvo nustebinti, kad į vieną pusę byra miltai, o į kitą manų kruopos su sėlenėlėmis. Šių kruopų po maišelį visi gavo lauktuvių. O šeštadienio rytą daugelis vaikų šios košės jau skanavo..
Ūkininkas mokinius pakvietė sugrįžti pavasarį ir aplankyti laukus, kuriuose jau žaliuos javai.
Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei už edukacijos organizavimą.