Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai – jau septintą kartą „Žinių ekonomikos forumo“ įgyvendinama iniciatyva, siekianti skleisti žinią apie geruosius ugdymo pavyzdžius Lietuvoje ir atsidėkoti mokytojams, prisidedantiems prie mūsų ateities kūrimo. Šiemet tarp gausaus būrio pretenduojančių tapti inovatyviausiais Lietuvos mokytojais buvo ir mūsų mokyklos mokytojai – tai Aleksandras Ronkus, technologijų mokytojas ekspertas ir Dalia Umantaitė-Vaivadienė, informacinių technologijų, geografijos mokytoja ekspertė. Nors pagrindinės nominacijos ,,Inovatyviausias progimnazijos mokytojas” nepavyko laimėti, tačiau džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų mokyklos mokytojai yra pirmajame trejetuke inovatyviausių Lietuvos mokytojų.