Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Ar vaikams reikia išmanyti finansus, kaip elgtis su kišenpinigiais ir koks geriausias būdas sutaupyti svajonėms? Vasario 23 d. mokyklos erdvėse atidaryta 1-4 klasių mokinių taupyklių paroda „Svajonėms reikia taupyti“. Parodos tikslas- ugdyti mokinių finansinį raštingumą, taupymo įgūdžius, skatinti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką, į kūrybinį procesą integruojant verslumo idėjas. Stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vaikų ir jų šeimos narių.
Vaikų sukurtos ir pagamintos įvairių formų, dydžių, spalvų taupyklės dvelkia nuoširdumu, atspindi jų vaikiškas svajones, primena animacinius herojus, pasakų personažus. Dėkojame visiems parodos dalyviams ir jų Tėveliams už pagalbą realizuojant vaikų idėjas.
Originaliausių taupyklių autoriai – 2k klasės mokiniai Vytenis Narkevičius, Arnas Keinys ir 3k klasės mokinys Aretas Vitkūnas.