Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Birželio 21 d. mokyklos geografijos mokytoja Dalia Vaivadienė dalinosi patirtimi su mokyklos pedagogais. kaip taikyti IKT ugdymo(si) procese. Seminaro metu buvo pristatomi įrankiai, kurie mokytojui padės greitai, nesudėtingai sukurti interaktyvias knygas, info grafikus, brošiūras, knygų viršelius, nuotraukų koliažus, animuotas pateiktis, programas, plakatus, kvietimus, skrajutes. Visa tai bus galima panaudoti ugdymo procese mokant naują temą, kartojimui, žinių patikrinimui. Skaitmeninis turinys leidžia mokytojams ir mokiniams pritaikyti mokymo/si procesą prie kiekvieno asmeninių poreikių, leidžia mokiniams mokytis, atsižvelgiant į jų mokymosi stilių, didina mokymosi motyvaciją. Šis skaitmeninis turinys suteikia galimybę mokytis namuose, mokykloje, bet kurioje pasaulio vietoje ir bet kokiomis mobiliosiomis technologijomis: nešiojamu, planšetiniu kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu.