Dalinimasis gerąja „Kokybės krepšelio“ įgyvendinimo patirtimi

Edpuzze įrankis

Sausio 26 d. anglų kalbos mokytoja Emilija Šulnytė pakvietė pedagogus į susitikimą, skirtą nuotolinio mokymo  Edpuzzle įrankiui pažinti. Ši didžiulė vaizdo įrašų biblioteka yra skirta ne tik vaizdo įrašų redagavimui, bet tai yra puiki priemonė mokinių veiklos kontrolei. Jeigu mokytojas pamokose naudoja vaizdo įrašus iš YouTube ar savo įrašytas pamokas, Edpuzzle labai pagerina vaizdo įrašų naudojimo efektyvumą. Mokytojas gali patikrinti, ar mokiniai pažiūrėjo, ar suprato, o mokiniai gali žiūrėti įrašą savo tempu, kartoti atskiras dalis ir t.t. Ačiū mokytojai Emilijai už galimybę mokytis.

Dalinamės gerąja patirtimi

2021-01-26 Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė – Vaivadienė dalijosi gerąja patirtimi su Vilniaus Karaliaus Mindaugo progimnazijos mokytojais. Buvo pristatyti IT įrankiai ir integruotų pamokų idėjos, taip pat nuotolinio mokymosi proceso galimybės ir iššūkiai.

Respublikinė konferencija ,,Šiuolaikiniai metodai pamokoje – mokinio sėkmė“

Lapkričio 26 d. mūsų mokykla pakvietė Lietuvos pedagogus jungtis į nuotolinę respublikinę teorinę-praktinę konferenciją ,, Šiuolaikiniai metodai pamokoje – mokinio sėkmė“. Džiugu, kad ši tema buvo patraukli net 201 Lietuvos pedagogui. Apie tai prašome skaityti dienraštyje ,,Vakarų ekspresas“…>>>

Pragmatiškas kūrybiškumas

Pastaruoju metu dažnai kalbama apie patraukias pamokas, kuriose mokiniai patirtų sėkmę, atskleistų individualius savo gebėjimus. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokytojų komanda – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė, geografijos mokytoja metodininkė Dalia Umantaitė-Vaivadienė, fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė, technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus –  dalijosi savo patirtimi seminare „Pragmatiškas kūrybiškumas: kaip sunkiausias pamokas paversti nepamirštamomis“. Tai seminaras, kuris skirtas visų dalykų mokytojams, siekiantiems kūrybiškai ugdyti savo mokinius. Tikslas – suteikti mokytojams įrankius (metodus), kuriuos jie galėtų praktiškai pritaikyti dėstomų dalykų pamokose.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close