Ugdymo karjerai renginiai

  • 5-8 klasių mokiniai ruošiasi būti lyderiais. Keletas smagių momentų iš lyderių mokymų, vykusių 2014 m. sausio-kovo mėnesiais. Nuotraukos:

  • 2014 m. kovo 4d. 8-tų klasių mokiniai dalyvavo Verslumo ugdymo užsiėmimuose. Nuotraukos:

  • Aplankėme įvairias mokymo įstaigas, įmones, organizacijas, norėdami pažinti mokymosi, studijų, profesijos pasirinkimo galimybes… 1. Klaipėdos Turizmo mokykla; 2. ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetas. Nuotraukos:

  • LNK studija. Nuotraukos:

  • Bendri 8-tų klasių mokinių ir jų tėvelių projektai „Mano tėčio/mamos profesija“:

Mano mama dirba banke (603 KB)

Masažistas (733 KB)

Policininko profesija (1,26 MB)

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close